سوئیت شیراز   
معالجه هاي مفيد براي پرورش ناخن  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

معالجه هاي مفيد براي پرورش ناخن


معالجه هاي مفيد براي پرورش ناخنروغن زيتونمواد لازم
روغن زيتوندستكش پنبه ايشيوه فعاليت
يه خرده روغن زيتون را گرم فرمائيد و قبلي از خواب، به ناخن ها و كوتيكول ها بزنيد. 4 تا 5 دقيقه ماساژ داده و تمام شب، دستانتان را با دستكش پنبه اي بپوشانيد. اين معالجه را يكبار در روز انجام دهيد.

لاك مات
روغن زيتون به ناخن ها و پوست شما عميقا نفوذ مي نمايد و سبب تغذيه ناخن ها مي گردد. پيشين از اين، اين روغن سرشار از ويتامين E ميباشد كه براي بهبود گردش خون، بازسازي ناخن هاي مصدوم و ارتقا توان و رويش سريع خيس ناخن اثر گذار ميباشد.
ليموشيوه اوليه
مواد لازم
3 قاشق غذاخوري روغن زيتون1 قاشق غذاخوري آب ليموروش عمل
آب ليمو و روغن زيتون را تركيب كرده و گرم نماييد و نزديك به 10 دقيقه ناخن ها را باطن اين ادغام بگذاريد. براي به دست آوردن نتيجه ها سريع خيس، روزمره اين فعاليت را تكرار فرمائيد.
طريق دوم
مواد لازم
آب گرم1 برش ليمويك مرطوب كنندهطريق فعاليت
برش ليمو را حدود 5 دقيقه بر روي ناخن ها بگذاريد. بعد از آن با آب گرم شسته و كم آب نماييد. بعد از آن از مرطوب كننده استعمال فرماييد. اين معالجه را يك توشه در روز انجام دهيد.
ليمو سرشار از ويتامين C و آنتي اكسيدان ميباشد كه براي مراقبت از ناخن ها و از ميان بردن لكه ها اثر گذار ميباشد و سبب ساز پرورش و تقويت ناخن ميگردد. علاوه بر اين، در معالجه ناخن هاي زرد و درخشندگي و زيبايي ناخن ها اثرگذار ميباشد.
اعتنا
در‌حالتي كه ريشه ناخن كنده گرديده باشد يا اين كه بريدگي در انگشت داشته باشيد، از مالش ليمو بر روي ناخن خودداري نمائيد چون ممكن ميباشد منجر سوزش شود.


روغن نارگيل براي پرورش ناخننحوه نخستين
مواد لازم
روغن نارگيل خالصشيوه فعاليت
پاره اي روغن نارگيل را گرم فرماييد. با اين روغن گرم، دست ها و ناخن ها را هر شب پيشين از خواب، ماساژ دهيد. پيشنهاد ميشود كه به طور دوراني ماساژ دهيد تا جريان خون بهبود يابد.
نحوه دوم
مواد لازم
4/1 فنجان روغن نارگيل ارگانيك4/1 فنجان عسل4 قطره روغن رزماريطريق عمل
تمام مواد را در يك پياله تركيب نمائيد و به مقطع 18 تا 20 ثانيه گرم نمائيد و ناخن ها را نزديك به 15 تا 18 دقيقه داخل آن قرار دهيد.اين معالجه را يك يا اين كه دو توشه در هفته انجام دهيد.
روغن نارگيل براي پرورش سلامت ناخن حيرت آور ميباشد. اين روغن به علت دارا بودن مواد پرخاصيت، سبب استحكام ناخن ها گرديده و آنها‌را مرطوب نگه ميدارد. همينطور سبب تقويت كوتيكول ها مي‌گردد كه نقش مهمي در رويش سريع خيس ناخن داراست. علاوه بر اين، براي معالجه ريشه ناخن، ناخن هاي قارچي و عفونت هاي كوتيكول بسيار عالي ميباشد.


آب پرتقالمواد لازم
آب گرمآب پرتقال نوشيوه عمل
يه خرده آب پرتقال جديد را بگيريد و ناخن ها را دستكم 10 دقيقه داخل آن بگذاريد، آن‌گاه با آب گرم بشوييد و كم آب فرماييد و مرطوب كننده بزنيد. اين نحوه درماني را يك با در روز و هر روز تكرار نمائيد تا هنگامي كه از فيض راضي باشيد.
آب پرتقال، ويتامين C متعددي داراست كه سبب تقويت ساخت كلاژن و نگهداري سالمي ناخن ها مي‌گردد. همينطور، دارنده اسيد فوليك ميباشد كه براي پرورش سريع خيس ناخن ضروري ميباشد.


برچسب: لاك مات،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ دى ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۱:۱۸ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :