سوئیت شیراز   
ارسال شده در مجله خبري دوستان - كد مطلب : 196262 مردان چه رنگ مويي را دوست دارند؟  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

ارسال شده در مجله خبري دوستان - كد مطلب : 196262 مردان چه رنگ مويي را دوست دارند؟

لاك مات

گ مو يكي از مسائلي مي باشد كه بانوان اكثر وقت ها تمركز زيادي بر آن دارا هستند و حتي در زندگي مشتركشان هم تاثير گذار خواهد بود . به گزارش باشگاه خبرنگاران، انسان‌ها بر روي كره زمين از نژاد‌هاي گوناگون مي باشند و اين باعث تفاوت در رنگ مو، چشم، بلندي يا كوتاهي قد و مواردي ازاين دست مي شود . 
تا چند دهه پيش در دنيا تفاوت چنداني في مابين رنگ موي بانوان كمبود و رنگ طلايي بر قهوه‌اي ترجيح نداشت، اما يك عدد ازهنرپيشه‌هاي زن هاليوودي با ترويج دادن تفكر زيبايي زن با رنگ گيسو طلايي سبب ساز دگرگوني شيوه تفكر جهاني درباره رنگ موي بانوان شد . 
امروزه بخش اعظمي از بانوان كه نژاد اروپايي ندارند براي به دست آوردن جذابيت، آوازه و حتي پيداكردن همسر مورد عشق و علاقه خويش رنگ مو‌هاي خود را دگرگون و طلايي مي كنند . 
استفاده از مواد شيميايي براي طلايي كردن موها، سبب آسيب شديد به اين تارهاي اساسي و پيدايش مشكلاتي زيرا ريزش مو، طاسي و سوختگي ساقه مو‌ها ميگردد . 
آمار مراجعه بانوان به پزشكان كارشناس پوست و موي در دهه‌هاي اخير رشد فراواني داشته ميباشد و يكي از عارضه ها آن تمايل شديد بانوان به طلايي كردن موهايشان ميباشد . 
استدلال‌ها نشان ميدهند با وجود آنكه بانوان با گيسو طلايي عمده قضيه توجه آقايان قرار مي‌گيرند، البته مردان رغبت بيشتري به تزويج با زناني با موي قهوه‌اي و تيره دارا هستند . 
پژوهش‌ها نشان مي‌دهند مردان زنان موطلايي را تندرست و پرانرژي مي‌دانند، ولي زنان با موي قهوه‌اي و تيره بضاعت بيشتري براي به عهده به چنگ آوردن مسئوليت خانواده و تربيت فرزندان دارا‌هستند . 
همزمان با ارتقا سن رنگ مو‌ها دگرگون مي گردد و زنان با موي طلايي و واضح جوان‌تر از زنان با مو قهوه‌اي وتيره به حيث مي‌رسند، اما از نظرعلمي تفاوت تندرست در ميان اين دو تيم وجود ندارد و مراقبت سالم به ادله هايي چون تغذيه، ورزش، سبك زندگي تندرست و مواقعي از اين دست بستگي دارااست . 
كارشناسان حرفه روانشناسي دانش كده آگسبورگ درمينه سوتاي ايالات متحده اين نتيجه‌ها را با بررسي برروي ۱۱۰ مرد و نشان دادن تصاوير بانوان با رنگ مو‌هاي طلايي و تيره به دست آورده اند . 
مردان با وجود زيبا فهميدن موي طلايي، زنان باموي قهوه‌اي را دارنده توانايي بالقوه تشكيل خانواده دانسته اند . 
داوطلبان مرد عمده تمايل به شناخت سطحي با بانوان موطلايي داشته اند و آنها را جسور و ديدني معرفي كرده اند، اما براي تعيين سهيم آتي معاش بانوان موقهوه‌اي را گزينش كرده اند . 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۲:۴۵ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :