سوئیت شیراز   
زيباييناخن يكي اعضاي تن  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

زيباييناخن يكي اعضاي تن


زيباييناخن يكي اعضاي تن ميباشد كه همواره جلوي ديده ساير افراد ميباشد و در اولي نگاه به ديده مي‌آيد. بدين ترتيب سالم ناخن ها بسيار اهميت دارااست. شكسته شدن ناخن ها خير صرفا زيبايي آن‌ها را از في مابين ميبرد، بلكه دردناك ميباشد و حتي ممكن ميباشد موجب عفونت آن‌ها شود. اكثري از اشخاص ناخن هاي خويش را سوهان ميكشند، البته نمي دانند كه تمام ارتفاع قدمت، نادرست سوهان ناخن مي كشيده اند. براين اساس سوهان كشيدن، هم مي‌تواند خلل ساز باشد و هم حلال اشتباهات.

لاك مات
در حالتي‌كه پيش از سوهان كشيدن ناخن ها را نگيريد، ممكن ميباشد به ناخن هايتان زخم برسانيد. كشيدن سوهان ناخن بر روي نصيب طولي ناخن ها، فشار متعددي ساخت مي‌كند و موجب شكسته شدن آن مي‌شود.
متخصصان زيبايي بر اين عقيده اند كه در آغاز بايستي ناخن را تا جايي كه دوست داريد كوتاه فرماييد و بعد با سوهان به صورت دلخواه درآوريد. سوهان كشيدن با تكان رفت و برگشتي موجب سست شدن ناخن هاي شما خواهند شد. ناخن هاي خويش را از كناره به سمت راءس با زاويه ي 45 جايگاه سوهان بكشيد و در نصيب بالاي ناخن، اين فعاليت را متوقف نمائيد. كارايي فرماييد كناره هاي ناخن را سوهان نكشيد، به اين دليل كه سبب ساز به شكستگي آن مي گردد. هنگام سوهان كشيدن ضربه هاي آهسته به ناخن بزنيد و كناره هاي آن را صاف نمائيد.
اصلا بعداز گرمابه ناخن هاي خويش را سوهان نكشيد، به دليل آنكه در‌اين روزگار ناخن هايتان بيش تر از هر زمانه ديگري آسيب پذير مي‌باشند. صحيح سوهان كشيدن، موجب صاف شدن كناره هاي ناخن ميگردد. اين حاشيه ها دارنده يك روكش پروتئيني به اسم كراتين ميباشد.
توصيه برنافيت: تن درستي از لهجه ناخن ها
از سوهان مطلوب استعمال نماييدبراي ناخن هاي طبيعي از يك سوهان با بيشترين تعداد دندانه (براي مثال 240 دندانه) به كار گيري نمائيد تا از شكسته شدن آن ها پرهيز نمايد. در شرايطي‌كه ناخن هاي شما سست ميباشد، از يك سوهان قابل انعطاف كه به ناخن هايتان جراحت نمي رساند، به كار گيري فرماييد. به خيال داشته باشيد كه سوهان ناخن يك وسيله ي فردي ميباشد و نبايد آن را به طور مشترك به كار گيري فرمائيد.
ناخن هاي خويش را كوتاه نگه داريدگرچه ناخن هاي بلند، قشنگ و شگفت انگيزند، ولي قادر نيستند. هر چقدر ناخن شما بلندتر باشد، فشار بيشتري بر روي بستر آن ميايد و قابليت و امكان شكستن آن نيز بيش تر ميگردد. براي نگهداري صورت طبيعي ناخن ها، آن ها را به طور گرد يا اين كه مربع كوتاه فرمائيد.
در انتها بايستي ذكر كرد، هر فعاليت ميكنيد همت فرماييد ناخن هاي خويش را همواره منزه و كم آب نگه داريد تا از رويش باكتري ها در پايين آن دوري شود.


برچسب: لاك مات،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۳:۲۵ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :