سوئیت شیراز   
ترميم ناخن۱دست و پاي خويش  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

ترميم ناخن۱دست و پاي خويش


در حالتي‌كه دفعه بعد از آن ناخن شما باخت عصبي نشويد. چرا در‌اين نوشته‌علمي مي‌خواهيم يادگرفتن دهيم كه چه‌گونه مي‌توانيد ناخن ناكامي خويش رو ترميم نماييد. معالجه ناخن شكسته فعاليت بسيار راحتي هست كه و چهار طرز متفاوت را براي شما مي‌گوييم كه هريك برايتان شل مي‌باشد را انجام دهيد.

لاك مات

شيوه ۱ از ۴ : ترميم ناخن۱دست و پاي خويش را بشوييد و گذشته از هركاري مطمئن گرديد كه ناخن هاي تان عاري از هر كثيفي و چربي ميباشد. از صابون خانگي و آب گرم براي شستن دست و پاي خويش به كارگيري فرمائيد. آن‌گاه آنان‌را با يك حوله كم آب كرده و شكيبايي فرمائيد تا رطوبت آن بپرد. دقت داشته باشيد كه ناخن هاي تر آسيب پذير ترند.


۲يك چسب كاغذي منحصربه‌فرد ترميم ناخن برداشته و به طور كامل روي ناخن و قسمت هاي پايين آن را پوشش دهيد. در حالتي كه در منزل اين چسب را نداشتيد مي‌توانيد از چسب هاي اختصاصي باند به كار گيري فرمائيد و يا اين كه از بسته بندي چاي انبان اي يك تكه غيروابسته كرده و با آن ناخن خويش را بچسبانيد. بهتر ميباشد تا جايي كه ميتوانيد ناخن هاي تان را بپوشانيد.


۳در اين مرحله بايستي سطح ناخن تان را با يك چسب ناخن كار كشته بپوشانيد. مي توايند براي برداشتن مازاد چسب ها از يك موچين استعمال نماييد. زماني ناخن تان يكنواخت شد و روي آن پستي و بلندي چسب را حس نكرديد ميتوانيد به سراغ مرحله آن‌گاه برويد.


۴در اين مرحله با امداد يك موچين چسب كاغذي را روي ناخن تان قرار داده و اذن دهيد تا به آرامي به ناخن تان بچسبد و هم سطح آن شود.


برچسب: لاك مات،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۵:۲۱ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :