سوئیت شیراز   
آموزش لاك زدن ساده در خانه سريع و بدون هزينه  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

آموزش لاك زدن ساده در خانه سريع و بدون هزينه

 

لاك مات


مرحله ۲: پوشش مبنا
۱. قلمو را در بطري لاك بچرخانيد تا رنگ اساس مازاد حذف شود.
۲. با به كار گيري از نوك قلمو، پاره اي از بيس كوت را روي حاشيه آزاد ناخن بزنيد.
يادگرفتن لاك زدن بي آلايش در منزل سريع و فارغ از هزينه۳. قلمو را روي كناره بطري لاك قرار داده و يك طرف قلمو را منزه فرمائيد.
يادگرفتن لاك زدن بي آلايش در منزل سريع و سواي هزينه۴. قلمو را در نزديك كوتيكول قرار داده و با فشار آرام، آن را به سمت كناره ناخن جنبش دهيد.
فراگيري لاك زدن بي آلايش در منزل سريع و فارغ از هزينه۵. گوشه‌هاي ناخن نيز بيس كوت بزنيد؛ توجه فرماييد قلمو با پوست تماس پيدا نكند.
يادگرفتن لاك زدن معمولي در منزل سريع و فارغ از هزينهمرحله ۳: لاك زدن
لاك را دربين دستانتان بچرخانيد تا ميكس شود؛ آن را جنبش ندهيد.
يادگرفتن لاك زدن بي آلايش در منزل سريع و سواي هزينه
۲. برس قلمو را بچرخانيد و با به كارگيري از حاشيه بطري لاك، يك سمت را پاك نماييد؛ بعد از آن مقداري لاك روي حاشيه آزاد ناخن بزنيد.فراگيري لاك زدن معمولي در منزل سريع و سواي هزينه۳. قلمو را روي حاشيه بطري لاك فشار دهيد تا لاك به شكل قطره در يك سمت عده شود.
فراگيري لاك زدن بي آلايش در منزل سريع و سواي هزينه
۴. قلمو را در نزديك كوتيكول قرار داده و آن را با فشار آرام در يك خط بي واسطه به سمت كناره آزاد ناخن بكشيد. اين مسافت صرفا به اندازه پهنا قلمو هست.
يادگرفتن لاك زدن معمولي در منزل سريع و سواي هزينه۵. گوشه‌هاي ناخن را نيز لاك بزنيد. مطابق خطوط تصوير، قلمو را روي ناخن تكان دهيد. قلمو نبايد با پوست واكنش نمايد. چنددفعه قلمو را روي ناخن بكشيد تا يك پارچه شود.
۶. بعد از كم آب شدن لاك، پوشش دوم را به به عبارتي نحوه، البته با فشار كمتر، روي ناخن بزنيد.
يادگرفتن لاك زدن بي آلايش در منزل سريع و سواي هزينه
۷. لاك‌هاي مازاد را با به كارگيري از چوب پنبه تيزي كه ساختيد، از حاشيه‌هاي ناخن پاك نماييد.يادگرفتن لاك زدن بي آلايش در منزل سريع و سواي هزينهمرحله ۴: تاپ كوت
۱. يك طرف قلمو را با چرخاندن آن روي حاشيه بطري، منزه كرده و تاپ كوت را روي كناره آزاد ناخن بزنيد.
۲. تاپ كوت را نيز مثل طرز لاك زدن، روي ناخن بزنيد.
فراگيري لاك زدن معمولي در منزل سريع و سواي هزينه۳. براي پرهيز از توليد برجستگي روي ناخن، قلمو را خيلي آرام روي ناخن جنبش دهيد.
يادگرفتن لاك زدن معمولي در منزل سريع و سواي هزينه۴. مانند طرز لاك زدن و بيس كوت، قلمو را در سوي خطوط معين گرديده در تصوير، روي ناخن جنبش دهيد.

فراگيري لاك زدن بي آلايش در منزل سريع و فارغ از هزينه
۵. اذن دهيد لاك به طور كاملً كم آب شود. درصورتي كه مي­‌خواهيد لاك به بازه زماني طولاني­ تري روي ناخن­هاي تان بماند، بعداز اينكه به طور كاملً كم آب شد، ناخن­ هاي تان را به زمان سه دقيقه در آب سرد بگذاريد.
در صورتي‌كه در لاك زدن شتاب نكنيد و حدود ۲۰ تا ۳۰ دقيقه براي اين فعاليت وقت بگذاريد، صرفا با خريد تعداد مقداري وسيله و مواد موردنياز مي توانيد در وقت و هزينه خويش صرفه‌جويي كرده و فارغ از مراجعه به آرايشگاه ناخن‌هاي خوشگل با لاكي با دوام داشته باشيد؛ لاكي كه تا يك هفته هم روي دست شما باقي خواهد ماند.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۹:۳۹ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :