سوئیت شیراز   
تاريخچه لاك ناخن  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

تاريخچه لاك ناخن

لاك مات 

تاريخچه لاك ناخن


چيني ها از لاك ناخن به عنوان لوازم جانبي براي تمايز طبقه حاكم از شهروندان عادي استفاده مي كردند. جمعيت عمومي مجاز به پوشيدن ناخن نبودند ، و گزارش هاي متعددي حاكي از اعدام كساني است كه انجام داده اند!
خاورميانه ، شمال آفريقا و مصركاربرد رنگهاي ناخن در سراسر جهان به خاورميانه ، شمال آفريقا و مصر گسترش يافته است. در مصر ، مردم با توجه به موقعيتشان در جامعه ناخن هاي خود را با رنگ صيقل مي دادند.
حاكمان براي رنگ آميزي ناخن هاي خود به رنگ قرمز مايل به قهوه اي و سايه هاي كمرنگ طبقات پايين از حنا استفاده مي كردند. فرعون موميايي شده هنگام دفن ناخن هاي خود را با حنا رنگ مي كردند.
اروپاارتباطات تجاري جديد بين هند و خاورميانه در دوره رنسانس رنگ ناخن ها را به اشرافيت اروپايي مي رساند. دسترسي به اروپا رنگ ناخن ها را به لوازم جانبي مد تبديل كرد.
لاك ناخن و مانيكور
قرن بيستمناخن هاي ناخن با گذشت زمان و در هر جامعه اي در سراسر جهان رايج شد. با اين حال ، سالن ها و مؤسسات مانيكور ، به ويژه در اروپا و آمريكاي شمالي ، به طول انجاميد تا لاك ناخن ها را در جريان اصلي قرار دهند.
امروزه مانيكور و پديكور جزء مد ها محسوب مي شوند ، و نقاشي ناخن هاي فرد به اندازه نوشيدن يك بطري آب معمول است.
لاك ناخن چيست؟لاك ناخن يك كشف جديد است كه در چند سال گذشته در بازارها موجود است. وقتي لاك را به هر چيزي مي زنيد ، آن را انجام مي دهيد تا ماده براق و براق شود. در مورد لاكهاي ناخن هم همينطور است.
لاك ناخن ، كه به عنوان لاك نيز شناخته مي شود ، ضخامت آن را به ناخن هاي شما اضافه مي كند. آنها صاف و سريع خشك مي شوند. آنها ظاهر ناخوشايند و سبكي شيك و مد روز را به دستان شما مي بخشند كه زنانه و جذاب است.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۸:۳۱ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :