سوئیت شیراز   
طرز هاي حفظ از ناخن هاي آسيب پذير و نازك  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

طرز هاي حفظ از ناخن هاي آسيب پذير و نازك


طرز هاي حفظ از ناخن هاي آسيب پذير و نازك13. اجتناب از لاك هاي وحشيانه
مي بايست هنگام تعيين لاك ناخن بسيار مراقب باشيد.پارابن و سولفات جان دار در لاك ها براي ناخن ها و پوست حريم آن بد ميباشد. همينطور تناول كردن دست هائي كه روي ناخن ها لاك دارا هستند، ايده خير و خوبي وجود ندارد چون رنگ ناخن ها ميتوانند درون تن و در فيض سبب زخم شود. در قبال، رنگ ناخن هاي طبيعي و شيميايي را كه سازگار با فضا زيست ميباشند، تعيين نماييد.
14. پوليش به جاي لاك

لاك مات
داشتن ظواهر قشنگ هر روز و مدام جالب ميباشد. به جاي لاك زدن ناخن هايتان، كه مواد شيميايي ميباشد، حتي در حالتي كه برند هاي طبيعي خيس جان دار در بازار را گزينش فرماييد، ناخن ها را با طريق هاي درست پوليش فرماييد و به اصطلاح جلا دهيد ؛ اين فعاليت ناخن ها را درخشان ميكند ضروري ميباشد كه به آرامي و به تدريج به خيال بسپاريد تا از ميل كردن بافت ناخن ها دوري كنيد.


محافظت از ناخن هاي آسيب پذير با پوليش ناخنتقويت ناخن هاي نازك و حفظ از ناخن هاي آسيب پذير15. از قابل انعطاف كننده كوتيكول به كارگيري تا از شكستگي ناخن پرهيز فرماييد
ناخن ها را به خير معالجه نمائيد . آنان‌را به صورت منظم تغذيه تا توانا و سلامت نگه داريد يكي شيوه ها اين ميباشد كه آنها‌را در آب نمك براي يك سري دقيقه تر و بعد آنها‌را با يك حوله پاك كم آب نمائيد. اين را 2-3 توشه در هفته انجام دهيد.
16. لاك ناخن ها را اضافه بسازيد
بايستي چند از پروسه را دنبال نماييد. با تزكيه ناخن ها با سركه استارت فرماييد. آن ها را در آب تر نماييد آن گاه لايه پوششي روي آن بزنيد. دو لايه لاك ناخن زده و بگذاريد در هواي آزاد كم آب شود.
 
بيشتر ساختن لاك براي محكم شدن ناخنحفظ از ناخن هاي آسيب پذير و خودداري از ضعيف شدن ناخن17. منزه كننده خوب گزينش فرماييد
از لاك پاكن خوب با مواد شيميايي كمتر استعمال نماييد
18. تلاش فرماييد معالجه هاي تقويت ناخن به كارگيري فرماييد
ميتوانيد بعضي از معالجه هاي قابل انعطاف كننده را تعيين نماييد كه ميتواند ناخن ها را تقويت نمايد. قابل انعطاف كننده ها مشتمل بر فرمول هاي CF تعيين نيكي مي‌باشند. آن ها ناخن ها را مرطوب و تغذيه مي نمايند و آنان را سلامت و حاذق ميسازند.
19. برش ناخن ها به صورت بدون واسطه
ناخن ها را كوتاه نمائيد تا از پرورش هرچه بيش تر و رويش به داخل خودداري شود. . پرورش ناخن هاي بلند منجر مي‌شود آن‌ها بلند و منحني شوند و سبب ساز مسائلي زيرا شكسته شدن ميگردد. بهتر ميباشد آن ها را كوتاه فرماييد.
 
 حفظ از ناخن هاي آسيب پذير با كوتاه كردن ناخن هاپيشنهاد هاي مهم براي محافظت از ناخن هاي آسيب پذير20. اجتناب از محكم كننده ناخن
آري، از محكم كننده ناخن ها اجتناب فرمائيد چون آنان دربردارنده مقدار متعددي فرمالدئيد ميباشند كه ممكن ميباشد روي ناخن ها شكستگي ساخت و منجر جراحت شوند. 
21. خوب ميل كردن و داشتن تغذيه مطلوب
تناول كردن خوب كليه چيز را اثبات مي نمايد. خطاها ناخن ناشي از رژيم نا مرغوب ميباشد و مسائلي مانند ناخن هاي آسيب پذير ناشي از كمبود كلسيم ميباشد. بايستي مقدار كافي آن را در طعام داشته باشيد.
همينطور براي داشتن ناخن تندرست و كار كشته، ويتامين ايي، پروتئين، آهن، ويتامين د، روي و منيزيم را در رژيم غذايي خويش به صورت آجيل، چغندر، سويا، لوبيا، عدس، غلات بدون نقص، سبزي و غيره بيش تر نمائيد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ دى ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۰:۲۸ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :