سوئیت شیراز   
چه طور ناخن هاي خوش فرم و قشنگ داشته باشيم؟  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

چه طور ناخن هاي خوش فرم و قشنگ داشته باشيم؟


چه طور ناخن هاي خوش فرم و قشنگ داشته باشيم؟پباده سازي ناخن ها، سوهان زدن ناخن ها و لاك زدن آنها سبب ميشوند دستان شما ظاهري زيباتر و خوش فرم خيس داشته باشد. درين نوشته‌ي علمي شمارا با طريق هاي زيباتر كردن ناخن ها آشنا ميكنيم.لاك مات


تا به هم اكنون اعتنا كرده‌ايد كه انگشت‌هاي دست‌ برخي از خانم‌ها چقدر كشيده و قشنگ به حيث مي رسد و در قبال دست برخي‌ها كوتاه و تپل و خير چندان قشنگ؛ صراحت دارد صورت دست هر كسي به طور كامل متعلق به ژنتيك اوست البته پاره‌‌اي از آرايش و پيرايش‌هاي بي آلايش ناخن هم موجود است كه مي تواند انگشت‌هاي شما‌را زيباتر جلوه دهد، شما بايستي با دقت به صورت دست‌ها و انگشت‌هايتان، شايسته ترين صورت ناخن‌ها را پيدا فرمائيد تا زيبايي دست‌هاي‌تان يكسري برابر شود.
چه سوهاني را گزينش فرماييدبراي ناخن‌هاي طبيعي از سوهان دانه ريز و دقيق به كار گيري نماييد البته براي ناخن‌هاي تصنعي و مصنوعي سوهان چغل لازم ميباشد. همينطور بهتر ميباشد سوهاني را تعيين نماييد كه دو سطح زبري متعدد دارااست تا از تنوع بيشتري برخوردار باشد به اين دليل كه صورت دادن به ناخن‌ها نياز به زبري بيشتري نسبت به تميز كاري پاياني دارااست. يادتان باشد استعمال اشتباه از سوهان اثر سوء بر ناخن داراست و موجب تضعيف طولاني تر آن مي شود.سوهان مي بايست صرفا هم راستا جنبش داده شود. جنبش بايستي از كنار به ميانه باشد. سطح سوهان بايستي در پايين حاشيه ناخن و با زاويه پاره اي نسبت به آن قرار داشته باشد. در انتها با به كارگيري از انگشت مطمئن مي‌شويم كه كناره ناخن به طور كامل صاف و عاري از زوائد ميباشد. البته مهم‌خيس از اين جزئيات اين ميباشد كه ناخن‌هاي شما هم‌اندازه باشند.


از يك جهت سوهان بزنيدمدام ناخن‌هايتان را فقط از يك جهت سوهان بزنيد، از گوشه‌ها به سمت راس برويد. مجدد سوهان را به جلو و عقب نكشيد (اين يك غلط بسيار متداول ميباشد) اين عمل سبب رخنه‌ برداشتن و شكستگي ناخن مي‌گردد. مراقب باشيد سوهان را در كنار كناره‌هاي ناخن زياد عميق به فعاليت نبريد، چرا‌كه ديواره ناخن ضعيف مي‌گردد. از حاشيه‌ها به سمت راس به آرامي سوهان را تكان دهيد تا به صورت دلخواه برسيد.


مدام چسب يار تان باشدبسيار غمگين‌كننده خواهد بود كه ناخن شما پس از بازه زماني طولاني كه صرف خريدن صورت و اندازه دلخواه آن گرديده بشكند. هر مدل شكستن ناخن در شرايطي كه كه سريعا به ترميم آن بوسيله چسب منحصر مبادرت نمائيد تصحيح‌پذير خواهد بود. ناخن‌هاي شكسته را چنانچه هنوز قابل به كار گيري مي باشند عده نمائيد و فراموش نكنيد كه قبلي از آغاز به فعاليت لاك ناخن خويش را تميز كنيد. چسب ناخن در تمامي مغازه هاي اثاثيه آرايشي يافت مي‌گردد. بهتر ميباشد براي مواقع اضطراري اين چسب را يار خويش داشته باشيد و مراقب باشيد دستان‌تان به چسب آلوده و كثيف نشود.طول ناخن‌ها بايستي مدام بلندتر از پهناي آن‌ها باشددر‌صورتي‌كه ميخواهيد انگشت‌هايتان بلندتر و لاغرتر به لحاظ برسند، مي بايست با صورت دادن به ناخن‌ها توهم بلند بودن را به وجود بياوريد براي مثال ناخن‌هاي مربعي صورت يا اين كه گرد (كه پهناي آنان از ارتفاعشان طولاني تر ميباشد) كاري مي نمايند كه انگشت‌ها كوتاه و تپل جلوه نمايند و در‌حالتي كه انگشت هاي كوتاهي داريد نبايد سراغ اين جور ها برويد. ولي غلط نكنيد لازم وجود ندارد مطلقا براي اين عمل ناخن‌هايتان را بلند نمائيد، ناخن‌هاي كوتاه هم ميتوانند چنين كاركردي داشته ‌باشند صرفا مي بايست اعتنا فرمائيد كه قد ناخن‌هاي شما صرفا مقداري بلندتر از پهن‌ترين نصيب آن باشد كه تماما بستگي به صورت ناخن‌هايتان داراست. در‌حالتي كه به صورت اعتنا نمائيد، مي بينيد با يه خرده طول دادن به ناخن‌ها و دادن صورت مستطيلي به آن چقدر فرم انگشت گوناگون به لحاظ مي رسد.


برچسب: لاك مات،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۴۴:۰۰ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :