سوئیت شیراز   
گزينش رنگ لاك مطلوب بر طبق صورت و فرم ناخن‌هاي  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

گزينش رنگ لاك مطلوب بر طبق صورت و فرم ناخن‌هاي

لاك مات


گزينش رنگ لاك مطلوب بر طبق صورت و فرم ناخن‌هاي شمالاك زدن از كارهايي ميباشد كه خانم‌ها به آن عشق و علاقه متعددي دارا‌هستند و براي زيباتر كردن دست‌ها و ناخن‌ها از لاك‌هاي رنگارنگ به كارگيري مي نمايند. تعيين رنگ لاك براي ناخن‌ها تصميم چندان بي آلايش‌اي وجود ندارد و معيارهاي مختلفي براي اين فعاليت موجود است، خانم‌ها معمولا گزينش رنگ لاك را مبني بر رنگ جامه خويش انجام ميدهند و يا اين كه بر طبق ميزان جديدتر آن را با رژ لب خويش هماهنگ مي نمايند. البته طرز درست‌خيس براي تعيين رنگ لاك، هماهنگ كردن آن با فرم ناخن ميباشد.
مغاير آن چه كه تصور ميگردد خير صرفا لاك زدن براي ناخن‌ها مضر وجود ندارد بلكه با ساخت لايه نگهدارنده روي آن از پوسته پوسته شدن ناخن‌ها و زخم‌هاي ناشي از كم آبي دور و اطراف خودداري مي كند به شرطي كه از لاك‌هاي كيفيت بالا و لاك منزه كن فارغ از استون به كارگيري نمائيد و ناخن‌ها را آراسته مرطوب كرده و تقويت نماييد. در هر فيس در صورتيكه براي تعيين رنگ لاك مردد مي‌باشيد گذشته از هرچيز فرم ناخن‌هاي خويش را بشناسيد، بعضي اشخاص ناخن‌هاي پهن و بعضي ناخن‌هاي باريك دارا‌هستند، بلندي و كوتاهي و فرم گرد يا اين كه مربعي ناخن نيز گزينش فردي شماست.
تعيين رنگ لاك مطلوب براي ناخن‌هاي كوتاه و مربعيدر شرايطي كه ناخن‌هاي خويش را بلند نكرده‌ايد و فرم آن ها صاف و مربعي ميباشد به صورت طبيعي ناخن‌هاي شما كوتاه‌خيس چشم خواهند شد. پس قبلي از هرچيز تيزي كناره ناخن‌ها را بگيريد و براي اين كه آنها بلندتر و زيباتر به لحاظ برسند يك سري گزينش براي رنگ لاك خويش داريد، رنگ‌هاي متاليك مثل طلايي و نقره‌اي و رزگلد و يا اين كه رنگ شالوده ناخن مثل گلبهي شايسته ترين رنگ‌ها براي ناخن‌هاي كوتاه و مربعي ميباشند و رنگ‌هاي مشكي و آبي رنگ تيره تعيين نامناسبي ميباشند زيرا ناخن‌ها را كوتاه‌خيس و عريض‌خيس نشان خواهند اعطا كرد.
رنگ لاك مطلوب براي ناخن‌هاي كوتاه و گردمطالب پيشنهادي
لاك ناخن مات مارال رنگ: 01
چنانچه ناخن‌هاي خويش را نسبتاً از ته گرفته‌ايد و فرم گردي به آنان داده‌ايد مي توانيد از رنگ‌هاي متنوعي براي لاك ناخن استعمال نماييد. شايسته ترين رنگ‌ها رنگ‌هايي مثل قرمز رنگ بي آلايش كلاسيك و رنگ‌هاي پر‌نور مثل آبي رنگ آسماني، صورتي و كرم ميباشد كه مي تواند بر طبق رنگ پوست دست هم گزينش شود. يك ترفند جذاب براي اين دسته از ناخن‌ها اين ميباشد كه موقع لاك زدن يكسري ميلي‌متر از گوشه‌ها را خالي بگذاريد تا با ساخت خطاي روئت كرد ناخن‌هاي شما باريك‌خيس به لحاظ برسند.


رنگ لاك مطلوب براي ناخن‌هاي بلند و پهنناخن‌هاي بلند خوشگل و ديدني ميباشند، به خصوص هنگامي كه صدف ناخن شما به صورت طبيعي پهن باشد بلند كردن ناخن ياري مينمايد كه ناخن‌هاي شما باريك‌خيس چشم شود. براي اين دسته از ناخن‌هاي پهناور و بلند از هر رنگ لاكي مي توانيد به كار گيري نماييد، رنگ خويش ناخن، رنگ‌هاي تند، صدفي، تيره يا اين كه پر‌نور هيچ محدوديتي ندارند. براي متعادل كردن فرم ناخن در صورتيكه رمز ناخن‌ها گرد ميباشد ميباشد يه خرده آن را صاف نماييد تا مربعي شود و در صورتي مربعي ميباشد پاره اي موقعيت گرد به آن بدهيد.


برچسب: لاك مات،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۶:۵۰ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :