سوئیت شیراز   
گياه دُم‌اسب سرشار از كلسيم و مناسب براي ناخون ها  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

گياه دُم‌اسب سرشار از كلسيم و مناسب براي ناخون ها


گياه دُم‌اسب
گياه دُم‌اسب سرشار از كلسيم، سيليس و بقيه مواد معدني ميباشد بدين ترتيب مصرف آن منجر تندرست ناخن‌ها ميشود.سه چهارم قاشق چاي‌خوري دُم‌اسب كم آب گرديده را در ۲ فنجان آب در حالا جوش بريزيد.آنگاه روي آن را بپوشانيد و بگذاريد به دوران ۱۰ تا ۱۵ دقيقه دَم بكشد. آن را صاف و شكيبايي نماييد تا خنك شود.ناخن‌ها را با اين محلول به بازه زماني ۲۰ دقيقه تر نمائيد. اين فعاليت را دستكم ۴ توشه در هفته انجام دهيد.همينطور مي توانيد روزمره يك فنجان از دمنوش دُم‌اسب بنوشيد تا ناخن‌هايي سلامت داشته باشيد.
 لاك مات
مواد لازم براي تهيه و تنظيم لوسيون روغن شترمرغ با گياه دُم‌اسب
روغن شترمرغ ۶۰ سي‌سيگياه دم اسب ۱۵ گرمآب يك ليوان

طريق تهيه و تنظيم لوسيون روغن شترمرغ با گياه دُم‌اسب
آب را جوش بياوريد آن گاه گياه دُم‌اسب را خُرد و به آب بيش تر نماييد. بعداز سپري شد ۵ تا ۱۰ دقيقه از دَم‌كشيدن دُم‌اسب، روغن شترمرغ را به آن بيفزاييد و محلول نتيجه ها را به‌آرامي بجوشانيد تا آب آن تماما بخار شود و صرفا روغنش باقي بماند آنگاه با استعمال از پارچه‌اي روغن را صاف نماييد و باطن ظرفي بريزيد. پياله را در جاي كم آب و خنك محافظت نماييد.

طريق مصرف لوسيون روغن شترمرغ با گياه دُم‌اسب
روزمره يك تا ۲ توشه، تعدادي قطره از لوسيون را روي هر ناخن بچكانيد و آن را بر روي ناخن و پوست حريم آن ماساژ دهيد تا به خير و خوبي جذب شود. پيش از اينكه به رختخواب برويد هم اين عمل را انجام دهيد و پنج دقيقه شكيبايي نمائيد، آن‌گاه دستكشي بپوشيد و اذن دهيد كه تمام شب لوسيون بر روي ناخن‌هايتان باقي بماند. صبح دستان خويش را بشوييد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۸:۱۹ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :