سوئیت شیراز   
ناخن ها را از يك جهت سوهان بزنيد  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

ناخن ها را از يك جهت سوهان بزنيد


ناخن ها را از يك جهت سوهان بزنيد
مدام ناخن هايتان را صرفا از يك جهت سوهان بزنيد، از گوشه ها به سمت راءس برويد. مجدد سوهان را به جلو و عقب نكشيد (اين يك غلط بسيار متداول ميباشد ) – اين فعاليت منجر سوراخ برداشتن و شكستگي ناخن مي‌گردد.
مراقب باشيد كه سوهان را در كنار حاشيه هاي ناخن زياد عميق به فعاليت نبريد، چرا‌كه ديواره ناخن ضعيف مي گردد. از كناره ها به سمت راءس به آرامي سوهان را جنبش دهيد تا به صورت دلخواه برسيد.

لاك مات

فراگيري سوهان زدن ناخننكات اثر گذار
• صرفا زماني ناخن هايتان كم آب ميباشد از سوهان به كارگيري نماييد . ناخن ها وقتي كه مرطوبند ضعيف خيس بوده و مستعد شكستگي ميباشند.
• لاك ناخن محافظي دربرابر شكستگي ناخن در هنگام سوهان كشيدن ميباشد و از دو نيم شدن ناخن پرهيز مي نمايد. به اين ترتيب درصورتي كه لاك بر دست داريد ، بهتر ميباشد پس از سوهان كشيدن آن را منزه فرمائيد.
• به آرامي ذيل ناخن را سوهان بكشيد تا بافت هاي ناخن نرمي كه در ذيل ناخن هنگام سوهان كشيدن ما‌نده زدوده شود.
• بعداز سوهان كشيدن ناخن هاي خويش را پوليش فرماييد تا درخشان شوند اما پوليش بيش تر از حد به ناخن ها صدمه مي‌زند. پوليش و درخشان كردن ناخن، فقط يك توشه در ماه توصيه ميشود.
تعيين دسته مطلوب ناخن براي اشخاص گوناگون
مي‌دانيد نوع ناخن مطلوب شما كدام ميباشد. يك‌سري گونه پايين را به هنگام سوهان كردن ناخن هايتان در حيث داشته باشيد.


بيضي
اين دسته ناخن براي خانم هايي مطلوب ميباشد كه بستر ناخن آن‌ها پهن ميباشد و اين نوع سبب ميشود كه انگشتان آن ها بلندتر چشم شود. براي آنكه نوع بيضي ناخن تان خوب در بيايد، اوليه دو ضلع ناخن را صاف و موازي نمائيد. آن گاه كم كم به آن زاويه بدهيد.


مربع
اين نوع با اضلاع موازي و زواياي تيز يا اين كه گرد يك گونه فرنچ كلاسيك ميباشد. گونه مربعي براي ناخن هايي كه بستر بزرگي دارا‌هستند مطلوب ميباشد. چون دسته مربعي ناخن هاي كوچك را كوتاه و پهن نشان مي‌دهد. براي بدست آوردن نوع آن، مي بايست دو ضلع جانبي ناخن را موازي و صاف سوهان فرمائيد و حاشيه آزاد ناخن بايستي بر اين دو ضلع عمود باشد. هنگامي مربع جامعي بدست آورديد، سنباده را برداريد و دو كناره تيز آن را انحنا دهيد.


بيضي-مربع
با مخلوط جور شيك بيضي و نوع مربع، يك گونه ناخن بدست مي‌آوريد كه براي اكثر خانم ها مطلوب ميباشد. در آغاز ناخن خويش را به صورت مربع بدون نقص درآوريد و اضلاع جانبي آن را صاف و موازي فرمائيد. زواياي تيز را سنباده بزنيد تا گرد و منحني شود. ولي نبايد آنقدر اين دو زاويه را گرد فرمائيد كه از گونه مربعي بيفتد.


گرد
يكي‌از محافظه كارانه خيس دسته هاي ناخن، گونه گرد ميباشد كه حتي براي آقايان و اشخاصي كه ميخواهند ناخن هايشان را مدام كوتاه نگه دارا هستند نيز مطلوب ميباشد. اين دسته براي ناخن هاي پهن مطلوب ميباشد و به آن ظواهر باريك تري ميدهد. در آغاز ناخن خويش را مربع فرماييد و آن گاه به‌تدريج آن را با سوهان گرد فرمائيد.


بادامي/تيز
ناخن تيز براي طرح هاي هنري و اكريليك مطلوب ميباشد. اين جور آوانگارد ميان ستاره هايي همچون فرگي و ليدي گاگا خيلي دوست داستني ميباشد. با آنكه براي ظواهر روزمره و روتين مطلوب وجود ندارد، البته مي قدرت پاره اي تغيير تحول در آن ساخت و آن را شيك خيس كرد. اضلاع ناخن خويش را متساوي و موازي سوهان نماييد و به‌تدريج نوك آن را باريك نمائيد تا به اندازه دلخواهتان رسد.
 
گزينش دسته مطلوب
در شرايطي كه بستر ناخن شما پهن ميباشد، تلاش نماييد به آن جور بيضي-مربع بدهيد. در حالتي كه باريك ميباشد، از جور مربع استعمال نماييد. درصورتي كه ناخن هايتان را كوتاه نگه مي‌داريد، گونه گرد را گزينش فرمائيد. درصورتي كه ناخن هايتان مسطح ميباشند، بهتر ميباشد گونه مربع يا اين كه بيضي-مربع را بكار ببريد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۲:۲۸ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :