سوئیت شیراز   
لاك ناخن مات يكي ترندهاي تازه در مانيكور  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

لاك ناخن مات يكي ترندهاي تازه در مانيكور


لاك ناخن مات يكي ترندهاي تازه در مانيكور به شمار مي‌رود كه به جهت بافت تازه و زيبايي كه به وجود مي آورد در ميان خانم‌ها به محبوبيت متعددي دست پيدا نموده است. اگرچه هنوز برخي خانم‌ها لاك‌هاي درخشان كهن را مي‌پسندند البته به كارگيري از لاك‌هاي مات رو به ارتقاء ميباشد. لاك ناخن مات بها بالاتري نسبت به لاك‌هاي عادي دارااست اما با تعدادي طريق بي آلايش مي‌قدرت لاك درخشان را به لاك مات تبديل كرد.

لاك مات
به كار گيري از آرد يا اين كه نشاسته ذرت براي ساختن لاك ناخن ماتلاك مبنا را بزنيد: مانند مدام فعاليت نمائيد و يك لايه نازك لاك ناخن مبنا واضح يا اين كه به عبارتي بيس كوت را روي ناخن‌ها بزنيد. بهتر ميباشد گذشته از انجام اين عمل ناخن‌ها را سوهان و بافر بزنيد تا فيض عمل زيباتر شود و در حالتي‌كه لكه لاك روي ناخن‌هايتان مي‌باشد با لاك تميز كن آن را منزه فرماييد.از فويل يا اين كه ورقه روغني به كارگيري نماييد: يك سري قطره از لاك ناخن عادي و درخشان خويش را روي برگه روغني يا اين كه فويل بريزيد. يك خلال دندان برداريد و مقدار بسيار مقداري از آرد يا اين كه نشاسته ذرت يا اين كه هر مدل پودر سبك و ريز ديگري را روي لاك بريزيد و با خلال دندان آن را ادغام نماييد. اين فعاليت را خيلي سريع انجام دهيد زيرا ممكن ميباشد لاك كم آب شود. با اين فعاليت لاك شما غليظ‌خيس خواهد شد البته نگران نباشيد. در صورتي اين مخلوط متعددي غليظ شد يك قطره ديگر لاك روي آن بريزيد.
با يك برس پاك لاك را ادغام كرده روي ناخن بزنيد: يك برس منزه لاك برداريد و اين مخلوط را به روشي كه مدام موقع لاك زدن انجام مي‌دهيد روي ناخن‌ها بزنيد، از خير ناخن استارت نماييد و با سه تكان كل ناخن را به غير از يك كناره باريك در گوشه‌ها پوشش دهيد.
اذن دهيد لاك شما كم آب شود: خوشبختانه اين مخلوط سريع كم آب مي گردد البته فراموش نكنيد كه نبايد آن را فوت فرماييد و بايستي انگشتان خويش را صاف روي زمين بگذاريد. از تاپ كوت هم نبايد به كارگيري فرمائيد.


به كار گيري از تاپ كوت ماتيك تاپ كوت مات بخريد: تاپ كوت‌هاي مات گران‌خيس از تاپ كوت‌هاي روشن مي‌باشند البته تهيه كردن يك تاپ كوت مات به صرفه خيس از خريد يكسري لاك ناخن مات گران‌قيمت ميباشد. ولي برندهاي محدودي اين لاك‌ها را ايجاد ميكنند و براي خريد بهتر ميباشد به دكان‌هاي وسيع و داراي اعتبار رجوع نماييد.ناخن‌ها را سوهان بكشيد و مهيا نماييد: قبلي از استارت به لاك زدن ناخن‌ها را با سوهان و بافر مهيا فرمائيد. سوهان را با زاويه ۴۵ سكو نگه داريد و كناره ناخن‌ها را سوهان بزنيد. آن گاه با بافر ناخن سطح آن را صاف و صيقلي فرماييد زيرا در لاك مات ناهمواري‌هاي ناخن بيش تر از لاك درخشان چشم مي گردد.
سطح ناخن را منزه نمائيد: يك تكه پنبه را به لاك تميز كن آغشته كرده و سطح ناخن را با آن منزه و پاك فرمائيد تا هرگونه آلودگي، چربي و لاك‌هاي كهن از سطح آن پاك بشود. آن گاه يك‌سري ثانيه حوصله نمائيد تا سطح ناخن كم آب شود.
لاك شالوده روشن بزنيد: مانند مدام يك لايه نازك از لاك شالوده يا اين كه بيس كوت واضح را روي ناخن بزنيد. اما بعضا لاك‌ها درون خويش بيس كوت دارا‌هستند و نيازي وجود ندارد قبلي از آن بيس كوت بزنيد. بعد از زدن بيس كوت طاقت فرمائيد تا كم آب شود.
لاك ناخن را بزنيد: در لاك را گشوده نمائيد و لاك مازاد را با فشردن به گوشه كاسه جداگانه فرمائيد بعد از ته ناخن استارت كرده و با سه تكان سطح ناخن را با لاك درخشان بپوشانيد.
حريم ناخن را پاك فرماييد: بعداز آن كه كليه ناخن‌ها را لاك زديد يك گوش تميز كن منزه برداريد و به لاك منزه كن آغشته فرمائيد و در صورتيكه حريم ناخن به لاك آغشته شده‌است آن را تميز نماييد.
تاپ كوت مات را بزنيد: حالا نوبت به مات كردن لاك ميرسد. لاك ناخن مات بي‌رنگ يا اين كه تاپ كوت مات را برداريد و روي ناخن‌ها را با آن بپوشانيد و طاقت نماييد كم آب شوند. حالا لاك درخشان شما تماما مات شده‌است.


برچسب: لاك مات،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۰:۴۶ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :