سوئیت شیراز   
بازار كاشت ناخن بسيار داغ  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

بازار كاشت ناخن بسيار داغ


بازار كاشت ناخن بسيار داغ ميباشد؛ ولي كليه كارشناسان متفق القول ميباشند كه غلبه بر عارضه ها كاشت ناخن قابليت‌پذير وجود ندارد. كاشت ناخن نيازمند صيقل زدن سطح ناخن و نازك كردن آن و آن‌گاه لبريز كردن همين سطح با مواد شيميايي ميباشد. همين دو قضيه سبب مي‌گردد احتمال رويش قارچ در ناخن‌ها طولاني تر شود و اين صرفا يكي‌از عارضه‌هاست. سفارش ميكنيم تا جايي كه مي توانيد سراغ كاشت ناخن نرويد و در‌حالتي كه تروتميز اين فعاليت را انجام مي‌دهيد عصر‌هايي را به استراحت ناخن‌ها اختصاص دهيد.

 لاك مات
از دستكش غافل نشويديكي بدترين عادت‌هاي بعضا خانم‌هاي منزل‌دار، عدم به كار گيري از دستكش در زمان شستن كاسه‌هاست. با نپوشيدن دستكش ظرفشويي، دست‌ها و ناخن‌هايتان را در معرض مواجهه با آب گرم و ماده شوينده قرار مي‌دهيد كه سبب بي آبي بيشتراز اندازه ناخن‌ها و در‌پي آن شكنندگي بالاي آنها خواهد شد. بدين ترتيب قطعا از دستكش به كار گيري نمائيد و در‌صورتي‌كه به دستكش آلرژي داريد ريكا سازگار با پوست دست تنظيم نماييد. كاسه‌ها را به جاي آب داغ با آب ولرم رو به خنك بشوييد و فورا بعداز شستشو، دست‌هايتان را به نيكي مرطوب نمائيد.
ويتامين رساني نماييدويتامين و مواد معدني ما يحتاج براي ناخنمصرف تيم ويتامين‌هاي ب و سي و همينطور خوراكي‌هاي ‌دربردارنده زينك به بهبود موقعيت پوست، موي و ناخن مي‌انجامد. به خصوص خاصيت فوق العاده مجموعه ويتامين ب را حداقل نگيريد و از آن به نفع تندرست و استحكام هر چه طولاني تر ناخن‌هايتان به كارگيري فرماييد.
ناخن بچسبانم؟اشكال ناخن تصنعي ژله اي و شيشه اي در بازار پيدا مي شود كه راه‌حل‌هاي فوري براي زيبايي سريع ناخن‌ها مي‌باشند. كافي ميباشد به يك ضيافت غير انتظار دعوت گرديد و وقت كافي براي رفتن به آرايشگاه نداشته باشيد؛ در اين حالت داشتن يك‌سري بسته ناخن تصنعي و مصنوعي درون كشوي ميز دستشويي به دادتان خواهد رسيد. نكته قابل توجه اين ميباشد كه كيفيت اين ناخن‌ها و چسبشان مي بايست بالا باشد، دربردارنده مواد سمي نباشند و براي زمان طولاني هم روي ناخن‌ها نمانند.
استون نزنيداستون يكي مخرب‌ترين مورد‌ها براي تزكيه لاك ناخن ميباشد. اين ماده بسيار قدرتمند ميباشد و اكثر زمان ها پس از استعمال سبب كم آبي بيش تر از حد ناخن و پوست حريم آن مي‌گردد. به همين عامل به كار گيري از استون را كنار بگذاريد و سراغ لاك منزه‌كن برويد. لاك تميز‌كن‌ها ملايم‌خيس مي باشند و در شرايطي كه پد داشته باشند، ممكن ميباشد روغني هم باشند تا جراحت كمتري به ناخن رسد. پس از به كار گيري از لاك تميز‌كن، دست‌هايتان را بشوييد و مرطوب فرماييد.
از كناره نگيريدفرو رفتن ناخن در گوشت يا اين كه كناره ناخن شدن آزاردهنده ميباشد. به همين استدلال بهتر ميباشد به جاي به دست آوردن ناخن از كناره‌ها، آن را صاف بگيريد و زياد راز به رمز كناره‌ها نگذاريد! براي پاك كردن تحت ناخن‌ها يا اين كه آن ها را به طور كامل كوتاه فرمائيد يا اين كه با به كار گيري از برس يا اين كه سوهان زيرشان را تماما منزه نگه داريد. به خصوص زماني لاك داريد طولاني تر به تميزي ناخن‌ها اعتنا فرماييد؛ زيرا لاك نمي‌گذارد آلودگي تحت ناخن چشم شود و چشم نشدن در معناي منزه بودن وجود ندارد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۸:۳۷ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :