سوئیت شیراز   
بالاك‌هايي كلاسيك و شگفت‌انگيز بيشتر آشنا شويد  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

بالاك‌هايي كلاسيك و شگفت‌انگيز بيشتر آشنا شويد


داشتن دستاني قشنگ بالاك‌هايي كلاسيك و شگفت‌انگيز روياي هر خانم جواني ميباشد. كليه بانوان برنا و مدرن دوست دارا هستند دست‌هايشان خوشگل باشد و با لاك‌هاي خوش‌رنگ و مدرن پباده سازي‌گرديده باشد. خيلي از ناخن‌ها آسيب پذير و كوتاه مي‌باشند و به‌هيچ‌تيتر بلند نميشوند. با بهره‌برداري مركزها زيبايي ناخن اختلال خيلي از بانوان حل شد. با مراجعه بدين مركزها و با كاشت ناخن دستان خويش را زيباتر مي كنند. طرح‌هاي زيباي ناخن رنگ‌به‌رنگ با هنرمندي طراحان ناخن ميسر شد.
لاك مات

البته كاشت ناخن بدين اينجا ختم نمي شود و نوبت به آن ميرسد كه لاك خويش را گزينش و با ترند هاي زيادي كه در بازار ميباشد طرح گزينه دلخواه خويش را بزنيد. مي توانيد در هر ترميم براي ناخن خويش صورت و طرح و رنگ لاك خويش را تغيير‌و تحول بدهيد. گهگاه لاك بي آلايش درخشان بزنيد. گهگاه تيره مات و گهگاه ناخن دستتان را فرنچ فرمائيد. لاك‌هاي اكليلي و نئوني هم اين روزا خيلي طرفدار دارااست و خصوصاً در تابستان با زدن آن روح هر تماشاچي‌اي از رنگ‌هايش به شوق و اشتياق مي آيد.

گهگاه پس از مانيكور، لاكي بر روي دستانتان مي‌زنيد كه ممكن ميباشد چندين هفته بر روي ناخنتان بماند بدين ترتيب بهتر ميباشد لاكي بزنيد كه بارنگ پوستتان هماهنگ باشد. به دليل آنكه ممكن ميباشد در حين اين يكسري هفته جامه‌هاي مختلف بپوشيد و هرروز آرايش و پيرايش گوناگون داشته باشيد.
اينجانب صلح و آشتي داشتم كه پوست سبزه رو به تيره داشت و همواره در زدن لاك و تعيين رنگ آن نقص‌ داشت. هر رنگي كه مي‌زد راضي نبود و فرداش لاكش رو منزه مي كرد. دائماً شاكي از اين بود كه هيچ لاكي به دستش نمياد و موقع خريد لاك اينجانب رو ديوونه ميكرد. مدام يك رنگ مختص لاك مي خريد و هنگامي لاكش تموم ميشد مجدداً همون رنگ رو مي خريد.هيچ تنوعي در رنگ‌هاي لاكش نداشت. يه روز بهش گفتم عزيزم بهتره رنگ پوستت رو بشناسي و با دقت به رنگ دستت لاكت رو تعيين كني. از اون دوران به آن‌گاه تنوع رنگ‌ها روي ناخنش زياد شد و هر هفته با يه لاك نو روي ناخنش اون رو مي‌ديديم.
به اين ترتيب بهتر ميباشد پوست دست خويش را بشناسيم و با اعتنا به رنگ آن لاكتان را بزنيد.
 رنگ لاك مطلوب با دست‌هاي سبزهرنگ لاك قرمز‌رنگ درخشاناين رنگ منحصر دستان سبزه به علت شاين (اكليلي) بودن لاك ميباشد. دانه‌هاي اكليلي كه درون لاك ميباشد ناخن‌هايتان را جالب و درخشان خواهد كرد.

لاك طلائيرنگ طلايي با براقيت وصف‌نشدني ناخني شگفت‌انگيز به دستانتان مي دهد.


برچسب: لاك مات،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۵:۴۴ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :