سوئیت شیراز   
مواد برخي از لاك‌‌ ناخن ها  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

مواد برخي از لاك‌‌ ناخن ها


مواد برخي از لاك‌‌ ناخن ها دربردارنده پروتئين سويا، كلاژن و ويتامين B5 به مراد پرورش بهتر و پرهيز از خش دار شدن ناخن‌‌ها ميباشند. ‌‌اين مدل لاك‌ها معمولا بي‌رنگ بوده و ذيل لاك ناخن‌‌هاي رنگي به كارگيري مي‌‌شوند.
 لاك مات
كارشناسان طولاني تر نگران وجود فرمالدئيد، تولوئن و ديبوتيل فتالات در لاك‌‌ها ميباشند و سفارش مي‌‌نمايند پيشين از خريد لاك‌‌ ناخن ها براي اطمينان اضافه بروشور مربوطه يا اين كه برچسب روي آن را مطالعه نماييد.
زردرنگ شدن و لك دار شدن ناخن‌‌هارنگ‌‌ها و مواد شيميايي مصرف شده در لاك‌‌ ناخن بخصوص لاك‌‌هاي تيره رنگ‌خيس، در اثر به كار گيري طولاني زمان سبب ساز رنگ زرد شدن ناخن‌‌ها مي‌‌شوند. شايسته ترين رويكرد براي ‌‌اينكه در گير‌‌ اين موقعيت نشويم‌‌ اين ميباشد كه گذشته از لاك زدن از يك پوشش شالوده‌‌اي فارغ از رنگ استعمال نماييم.
 
زرد رنگ شدن ناخن‌ها درا ثر به كار گيري از لاك‌‌ ناخن به جهت جذب پيگمان‌هاي جان دار در رنگ لاك‌‌ها ميباشد. بعنوان نمونه اكسيد‌‌هاي آهن و بقيه رنگدانه‌‌ها در لاك ناخن قرمز‌رنگ مي‌‌توانند سبب ساز ‌‌ساخت لكه‌‌هايي در ناخن شوند.
برخي اوقات نيز بر اثر استعمال مكرر و طولاني بازه زماني از لاك‌‌ ناخن و تميز كننده‌‌ها، آن لكه‌‌هايي سپيد رنگ بر روي ناخن‌‌ها بخصوص ناخن‌‌هاي پا پديدار مي‌‌شوند كه مي‌‌تواند فيض عكس العمل آلرژيك به مواد شيميايي جان دار در آنان باشد و عدم به كارگيري از‌‌ لاك‌‌ ناخن  سبب به رفع آن مي‌‌گردد.
 
اين عكس العمل‌‌هاي حساسيتي به لاك ناخن مي‌‌تواند به صورت قرمزي، خارش، سوختگي و حساس شدن پوست در حوالي ناخن هم خويش را نشان دهد و يا اين كه حتي با دست زدن به ديگر بخش‌‌هاي رخ وبدن‌‌اين آلرژي به آن بخش ها نيز كشيده شود.
 
جمع متعددي از خانم‌‌ها به فرمالدئيد به فعاليت رفته درلاك‌‌ ناخن ها آلرژي نشان مي‌‌دهند. بهتر ميباشد براي پيشگيري از بروز علائم حساسيت، از توليدها فاقد فرمالدئيد به كارگيري نمائيد و طوري لاك بزنيد كه لاك روي ناحيه زير ناخن را نپوشاند.


برچسب: لاك مات،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۵:۳۷ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :