سوئیت شیراز   
لاك ناخن  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

لاك ناخن


لاك ناخن را با مواد اول بسيار معمولي مي‌توانيد در منزل صحيح كرده و از اينكه زيبايي دستانتان با ساخته خودتان كامل شدن ميشود لذت ببريد ادامه مقاله را از دست ندهيد.ايجاد لاك ناخن در منزليه خرده خلاقيت و شكيبايي به خرج دهيد و براي زيباتر شدن ناخن هايتان خويش همت نمائيد تا با يك لاك تشكيل‌شده بوسيله خودتان دستانتان را زيباتر نماييد.

لاك مات

مواد لازم براي تنظيم ي لاك ناخن در منزل:دو شيشه درخشان كننده ناخنپاره اي اكليليك رنگ سايه ديده به دلخواهقصد داريم به شما تصحيح كردن دو جور لاك بي آلايش و اكليلي را يادگرفتن دهيم.شيشه هاي درخشان كننده را كنار بگذاريد.با برگه يك قيف كوچك صحيح نمائيد طوري كه دهانه آن اندازه دهانه شيشه درخشان كننده باشد.سايه ديده به رنگ دلخواهتان را برداريد و آن را بشكنيد و به طور كاملً خرد و پودري نماييد.ميتوانيد از سايه هاي شكسته به كارگيري نماييد. سايه مي بايست تماماً ريز شود.قيف را روي دهانه شيشه برق ناخن بگذاريد و سايه هاي پودري گرديده را توي قيف بريزيد و مازاد آن كه در قيف گير كرده را با خلال دندان رد نماييد. زماني وارد شيشه برق ناخن شد آن را حدوداً يك دقيقه به خير و خوبي حركت دهيد. مشاهده مي‌كنيد كه رنگ سايه به طور كاملً در شيشه برق ناخن پخش شده‌است.همين عمل را با اكليل انجام دهيد و بوسيله قيف اكليل ها را وارد شيشه برق ناخن فرمائيد و خوب حركت دهيد. 
 
 ميتوانيد يك لايه از لاك و بعد از كم آب شدن آن يك لايه اكليل روي ناخن هايتان بزنيد.اعتنا داشته باسيد كه هر دفعه گذشته از به كار گيري بايستي شيشه را خوب حركت دهيد تا در‌حالتي كه مواد ته نشين گرديده اند حل شوند.اميدوارم از اين يادگرفتن لذت برده باشيد.


برچسب: لاك مات،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۶:۱۴ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :