سوئیت شیراز   
لاك درخشان خويش را با تعدادي طريق بي آلايش به لاك ناخن  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

لاك درخشان خويش را با تعدادي طريق بي آلايش به لاك ناخن


لاك درخشان خويش را با تعدادي طريق بي آلايش به لاك ناخن كدر تبديل نمائيدلاك ناخن مبهوت يك كدام از ترندهاي تازه در مانيكور به شمار مي‌رود كه به جهت بافت نو و زيبايي كه به وجود مي آورد بين خانم‌ها به محبوبيت متعددي دست پيدا نموده است. اگرچه هنوز بعضي خانم‌ها لاك‌هاي درخشان ديرين را مي‌پسندند البته استعمال از لاك‌هاي مبهوت رو به ارتقا هست. لاك ناخن متحير ارزش بالاتري نسبت به لاك‌هاي عادي دارااست البته با يك سري نحوه بي آلايش مي‌قدرت لاك درخشان را به لاك مبهوت تبديل كرد.

لاك مات
استعمال از آرد يا اين كه نشاسته ذرت براي ساختن لاك ناخن متحيرلاك شالوده را بزنيد: مانند مدام كار فرمائيد و يك لايه نازك لاك ناخن مبنا واضح يا اين كه به عبارتي بيس كوت را روي ناخن‌ها بزنيد. بهتر ميباشد قبلي از انجام اين فعاليت ناخن‌ها را سوهان و بافر بزنيد تا سود فعاليت زيباتر شود و در‌صورتي‌كه لكه لاك روي ناخن‌هايتان ميباشد با لاك تميز كن آن را منزه نمائيد.
از فويل يا اين كه صفحه روغني به كار گيري فرماييد: يكسري قطره از لاك ناخن عادي و درخشان خويش را روي صفحه روغني يا اين كه فويل بريزيد. يك خلال دندان برداريد و مقدار بسيار مقداري از آرد يا اين كه نشاسته ذرت يا اين كه هر مدل پودر سبك و ريز ديگري را روي لاك بريزيد و با خلال دندان آن را ادغام فرماييد. اين فعاليت را خيلي سريع انجام دهيد زيرا ممكن مي باشد لاك كم آب شود. با اين فعاليت لاك شما غليظ‌خيس خواهد شد البته نگران نباشيد. در‌حالتي كه اين مخلوط متعددي غليظ شد يك قطره ديگر لاك روي آن بريزيد.
با يك برس پاك لاك را تركيب كرده روي ناخن بزنيد: يك برس پاك لاك برداريد و اين ادغام را به روشي كه مدام موقع لاك زدن انجام مي‌دهيد روي ناخن‌ها بزنيد، از خير ناخن استارت فرماييد و با سه جنبش كل ناخن را به غير از يك كناره باريك در گوشه‌ها پوشش دهيد.


مطالب پيشنهادي
قالب يكسري منظوره ماي ايكس | MYXقالب تعدادي منظوره ماي ايكس | MYX

اذن دهيد لاك شما كم آب شود: خوشبختانه اين ادغام سريع كم آب مي‌گردد البته فراموش نكنيد كه نبايد آن را فوت نمائيد و بايستي انگشتان خويش را صاف روي زمين بگذاريد. از تاپ كوت هم نبايد استعمال فرمائيد.
لاك ناخن مبهوت
به كار گيري از تاپ كوت متحيريك تاپ كوت كدر بخريد: تاپ كوت‌هاي مبهوت گران‌خيس از تاپ كوت‌هاي واضح ميباشند ولي تهيه كردن يك تاپ كوت مبهوت به صرفه خيس از خريد يك سري لاك ناخن مبهوت لاكچري ميباشد. ولي برندهاي محدودي اين لاك‌ها را ساخت مي‌نمايند و براي خريد بهتر هست به مغازه‌هاي وسيع و داراي اعتبار رجوع‌كنيد.
ناخن‌ها را سوهان بكشيد و فراهم فرمائيد: پيشين از آغاز به لاك زدن ناخن‌ها را با سوهان و بافر مهيا نماييد. سوهان را با زاويه ۴۵ جايگاه نگه داريد و كناره ناخن‌ها را سوهان بزنيد. آن گاه با بافر ناخن سطح آن را صاف و صيقلي فرمائيد زيرا در لاك كدر ناهمواري‌هاي ناخن بيشتراز لاك درخشان چشم ميگردد.
سطح ناخن را منزه نمائيد: يك تكه پنبه را به لاك منزه كن آغشته كرده و سطح ناخن را با آن منزه و منزه فرماييد تا هرگونه آلودگي، چربي و لاك‌هاي سابق از سطح آن زدوده شود. آن‌گاه يك سري ثانيه طاقت فرمائيد تا سطح ناخن كم آب شود.
لاك شالوده واضح بزنيد: مانند مدام يك لايه نازك از لاك مبنا يا اين كه بيس كوت واضح را روي ناخن بزنيد. اما بعضي لاك‌ها درون خويش بيس كوت دارا هستند و نيازي وجود ندارد قبلي از آن بيس كوت بزنيد. بعد از زدن بيس كوت حوصله فرمائيد تا كم آب شود.
لاك ناخن را بزنيد: در لاك را گشوده نمائيد و لاك مازاد را با فشردن به گوشه پياله غيروابسته فرمائيد آن‌گاه از ته ناخن آغاز كرده و با سه تكان سطح ناخن را با لاك درخشان بپوشانيد.
حريم ناخن را منزه نماييد: بعداز آن كه كليه ناخن‌ها را لاك زديد يك گوش منزه كن منزه برداريد و به لاك تميز كن آغشته فرماييد و درصورتي كه حريم ناخن به لاك آغشته شده‌است آن را منزه فرمائيد.
تاپ كوت مبهوت را بزنيد: اكنون نوبت به كدر كردن لاك ميرسد. لاك ناخن كدر بي‌رنگ يا اين كه تاپ كوت متحير را برداريد و روي ناخن‌ها را با آن بپوشانيد و شكيبايي نمائيد كم آب شوند. درحال حاضر لاك درخشان شما تماما متحير شده‌است.
به كار گيري از بخار براي مبهوت كردن لاكمانند طريق معمول لاك بزنيد: كليه مراحلي را كه در نحوه‌هاي بالا در زمينه‌ي سوهان زدن و نظافت كردن ناخن و به كار گيري از بيس كوت گفتيم انجام دهيد و با يك لاك عادي درخشان كليه ناخن‌هاي خويش را لاك بزنيد. خطاها را با گوش منزه كن اصلاح نماييد و اذن دهيد لاك شما به طور كامل كم آب شود.
پاره اي آب باطن يك كتري يا اين كه تابه بريزيد و دستان خويش را روي آن بگيريد: يك تابه را از آب لبريز فرمائيد و روي حرارت قرار دهيد و اذن دهيد بجوشد. وقتي كه ديدي بخار متعددي در سطح تابه ساخته شده است دستان خويش را روي اين بخار بگيريد. اين بخار منجر مي گردد سطح لاك ناخن كدر شود. گرفنت هر دست به مقطع سه عدد پنج ثانيه روي بخار


برچسب: لاك مات،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۱:۰۳ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :