سوئیت شیراز   
 مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

لاك درخشان خويش را با يك سري طريق معمولي به لاك ناخن


لاك درخشان خويش را با يك سري طريق معمولي به لاك ناخن متحير تبديل نمائيدلاك ناخن متحير يكي ترندهاي نو در مانيكور به شمار مي‌رود كه به جهت بافت نو و زيبايي كه به وجود مياورد بين خانم‌ها به محبوبيت متعددي دست پيدا نموده است. اگرچه هنوز برخي خانم‌ها لاك‌هاي درخشان كهن را مي‌پسندند اما استعمال از لاك‌هاي كدر رو به ارتقا ميباشد. لاك ناخن متحير ارزش بالاتري نسبت به لاك‌هاي عادي داراست البته با يكسري شيوه معمولي مي‌قدرت لاك درخشان را به لاك كدر تبديل كرد.

 لاك مات
به كارگيري از آرد يا اين كه نشاسته ذرت براي ساختن لاك ناخن مبهوتلاك مبنا را بزنيد: مانند مدام كار نماييد و يك لايه نازك لاك ناخن شالوده واضح يا اين كه به عبارتي بيس كوت را روي ناخن‌ها بزنيد. بهتر ميباشد پيشين از انجام اين فعاليت ناخن‌ها را سوهان و بافر بزنيد تا فيض فعاليت زيباتر شود و در صورتيكه لكه لاك روي ناخن‌هايتان ميباشد با لاك منزه كن آن را تميز نمائيد.
از فويل يا اين كه ورقه روغني به كار گيري فرمائيد: تعدادي قطره از لاك ناخن عادي و درخشان خويش را روي صفحه روغني يا اين كه فويل بريزيد. يك خلال دندان برداريد و مقدار بسيار مقداري از آرد يا اين كه نشاسته ذرت يا اين كه هر مدل پودر سبك و ريز ديگري را روي لاك بريزيد و با خلال دندان آن را تركيب فرمائيد. اين فعاليت را خيلي سريع انجام دهيد زيرا ممكن ميباشد لاك كم آب شود. با اين فعاليت لاك شما غليظ‌خيس خواهد شد ولي نگران نباشيد. در حالتي‌كه اين ادغام متعددي غليظ شد يك قطره ديگر لاك روي آن بريزيد.
با يك برس پاك لاك را ادغام كرده روي ناخن بزنيد: يك برس پاك لاك برداريد و اين مخلوط را به روشي كه مدام موقع لاك زدن انجام مي‌دهيد روي ناخن‌ها بزنيد، از خير ناخن استارت نماييد و با سه جنبش كل ناخن را به غير از يك لبه باريك در گوشه‌ها پوشش دهيد.


مطالب پيشنهادي
پر نمك و هيجان در شهربازي دنياي بازي شهربازي شهيد چمران
اذن دهيد لاك شما كم آب شود: خوشبختانه اين ادغام سريع كم آب مي‌گردد ولي فراموش نكنيد كه نبايد آن را فوت نماييد و بايستي انگشتان خويش را صاف روي زمين بگذاريد. از تاپ كوت هم نبايد استعمال نمائيد.


استعمال از تاپ كوت مبهوتيك تاپ كوت مبهوت بخريد: تاپ كوت‌هاي متحير گران‌خيس از تاپ كوت‌هاي روشن ميباشند البته فراهم نمودن يك تاپ كوت كدر به صرفه خيس از خريد تعدادي لاك ناخن مبهوت لاكچري ميباشد. اما برندهاي محدودي اين لاك‌ها را ايجاد مي‌نمايند و براي خريد بهتر ميباشد به مغازه‌هاي پهناور و داراي اعتبار مراجعه‌كنيد.
ناخن‌ها را سوهان بكشيد و مهيا نماييد: قبلي از استارت به لاك زدن ناخن‌ها را با سوهان و بافر فراهم نماييد. سوهان را با زاويه ۴۵ مرتبه نگه داريد و كناره ناخن‌ها را سوهان بزنيد. آن‌گاه با بافر ناخن سطح آن را صاف و صيقلي نماييد زيرا در لاك متحير ناهمواري‌هاي ناخن بيشتراز لاك درخشان چشم مي‌گردد.
سطح ناخن را پاك نمائيد: يك تكه پنبه را به لاك منزه كن آغشته كرده و سطح ناخن را با آن منزه و منزه نمائيد تا هرگونه آلودگي، چربي و لاك‌هاي سابق از سطح آن پاك بشود. آنگاه يكسري ثانيه حوصله نمائيد تا سطح ناخن كم آب شود.
لاك اساس واضح بزنيد: مانند مدام يك لايه نازك از لاك اساس يا اين كه بيس كوت واضح را روي ناخن بزنيد. ولي بعضا لاك‌ها درون خويش بيس كوت دارا هستند و نيازي وجود ندارد گذشته از آن بيس كوت بزنيد. بعداز زدن بيس كوت طاقت نماييد تا كم آب شود.
لاك ناخن را بزنيد: در لاك را گشوده فرمائيد و لاك مازاد را با فشردن به گوشه پياله غيروابسته فرماييد بعد از آن از ته ناخن آغاز كرده و با سه جنبش سطح ناخن را با لاك درخشان بپوشانيد.
حريم ناخن را منزه فرماييد: بعداز آن كه كليه ناخن‌ها را لاك زديد يك گوش منزه كن منزه برداريد و به لاك تميز كن آغشته فرمائيد و در حالتي كه حريم ناخن به لاك آغشته شده‌است آن را تميز فرماييد.
تاپ كوت مبهوت را بزنيد: هم اكنون نوبت به مبهوت كردن لاك ميرسد. لاك ناخن مبهوت بي‌رنگ يا اين كه تاپ كوت مبهوت را برداريد و روي ناخن‌ها را با آن بپوشانيد و حوصله نماييد كم آب شوند. حالا لاك درخشان شما تماما مبهوت شده‌است.


برچسب: لاك مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۱:۱۵ توسط:علي پور موضوع:

لاك بيس و دوست داران بسيار آناين دسته از لاك ناخن

 لاك مات


2. لاك بيس و دوست داران بسيار آناين دسته از لاك ناخن اشاعه چشمگيري بين متقاضي ها كاشت ناخن داشته و يا اين كه اشخاصي كه عشق و علاقه فراواني به گونه هاي فرنچ دارا‌هستند. رنگ هاي لاك بيس بسيار مشابه صدف ناخن بوده و در دو تناژ داراي اسم و رسم صورتي و زرد رنگ در دسترس جاي دارد. در مواقعي به كارگيري از لاك بيس آبي رنگ مي‌تواند زيبايي چشمگيري به ناخن هاي فرنچ گرديده بدهد. جديدا لاك هاي بيس جديدي به بازار عرضه گرديده كه همچون گونه هاي كلاسيك آن دارنده فرمولاسيون شيشه اي بوده البته دايره تنوع رنگ هاي آن بزرگ خيس از قبلي است. رنگهاي بيسي همچون بنفش يا اين كه زردرنگ و آبي‌رنگ به صورتي كه تناژ رنگ و خواص درخشش شيشه اي آن از اشكال گذشته طولاني تر ميباشد.
ادامه مقاله -> كليك نماييدشايسته ترين روشهاي معالجه و رفع چاله پايين ديده3. لاك پباده سازي منحصر به فرد پباده سازي ناخنلاك پباده سازي همانگونه كه از نامش پيداست اختصاصي پباده سازي ناخن بوده و دارنده قلمي باريك و سوزني است كه كشيدن گونه هاي و خطوط دقيق را بر روي ناخن ها ميسر مي سازد، افزون بر آن دارنده قلمي دقيق و فلزي است كه مي قدرت با آن نقاطي بسيار ريز را روي ناخن ها رسم نمود.
4. لاك اكليلي با رنگ مورد شيشه اي
nail polishلاك اكليلي در اشكال اكليل ريز و درشت يا اين كه گونه هاي پولكي و يا اين كه فلس هايي با گونه هاي متنوع جانور بوده و رنگ موضوع آن معمولا به رنگ آب يا اين كه اصطلاحا شيشه اي مي‌باشد. اين گونه از لاك ناخن تحت عنوان لاك كامل كننده كار كرده و بر روي لاك موضوع اي كه مي‌تواند هر رنگي باشد زيبايي بيشتري مي آفريند.
5. لاك جليش، لاكي تخصصي و ماهرلاك جليش يا اين كه ژليش از گونه هاي لاك هاي تخصصي هست كه براي به كارگيري از آن بايستي به مركزها ماهر ناخن مراجعه نمود. لاك جليش در سه مرحله انجام مي‌شود و مشتمل بر بيس كت، لاك رنگي ژله اي و تاپ كت ميباشد كه براي كم آب شدن هر مرحله مي بايست دست را داخل دستگاه UV يا اين كه LED قرار اعطا كرد. اين لاك معمولا براي به كار گيري تخصص دارد و براي استعمال از آن مي بايست دارنده علم پيرايش و زيبايي ناخن ها بود.
6. لاك متاليك در دو گونه مرغوب و عاديلاك متاليك از گونه هاي لاك عادي مي‌باشد و با فرمولاسيوني گوناگون كه در عمق رنگ لاك، دانه هاي غير قابل تشخيص اكليل را مي‌بينيم كه درخشش خاصي به ناخن ها ميدهند. در‌اين دسته از لاك معمولا رنگ موضوع اي عميق وجود داشته و قابليت جداسازي رنگ از اكليل ممكن وجود ندارد. تنوع رنگي درين جور از لاك ناخن بسيار بزرگ و بي انتهاست و در دو گونه مرغوب يا اين كه عادي مو جود ميباشد.
7. لاك متحير و عدم درخشندگي آناين دسته لاك ناخن از جديدترين لاك هايي ميباشد كه به بازار عرضه گرديده و بعداز به كارگيري از اين دسته لاك، رنگ ناخن ها فاقد درخشش بوده و جذابيت ناخن ها به جهت ماتي رنگهاي آن مي‌باشد. اين دسته از لاك به هيچ وجه قابليت و امكان براق شدن نداشته مگر در مواردي كه از يك برق ناخن بر روي آن‌ها به كارگيري نماييم.


برچسب: لاك مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۳:۴۰ توسط:علي پور موضوع:

درك كردن چگونگي گزينش رنگ لاك ناخن


درك كردن چگونگي گزينش رنگ لاك ناخن مطلوب شما به مقداري تحقيق نياز داراست، البته تعيين رنگ مطلوب با در لحاظ به چنگ آوردن يه خرده اختلاف خيلي بي آلايش خواهد بود. اهميت اين تعيين معدود وجود ندارد. جامه شما، رنگ پوستتان و حتي صورت دستانتان درين تعيين دخيل مي باشند. بعنوان نمونه در شرايطي كه انگشتان كوتاهي داريد، نبايد لاك ناخني گزينش فرماييد كه انگشتان شمارا كوتاه‌خيس و پهن نمايد، مي بايست انگشتان خويش را كشيده خيس نشان دهيد. نگران نباشيد، اينجانب پيش از اين هر چيزي كه براي تعيين رنگ لاك ناخن احتياج داريد پيدا كرده ام.
كارداران تاثير گزار در تعيين رنگ لاك:

لاك مات
۱. رنگ پوستبا دقت به منابع گوناگون، يكي مورد ها مهم هنگام گزينش رنگ لاك ناخن رنگ پوستتان ميباشد. كلاً قانون ها معمولي اي براي گزينش رنگ لاك مبني بر رنگ پوستتان موجود است. بعنوان نمونه، پوست هاي پر‌نور، با رنگ‌هاي تيره ظواهر خيلي خير پيدا مي كنند، مخصوصا رنگ هايي كه شالوده ي آبي‌رنگ دارا‌هستند. پوست هاي با رنگ عادي، با گونه هاي قرمز‌رنگ تيره ادغام خير توليد ميكنند، در حالي كه پوست هاي تيره، نسبتاً با هر رنگي مطابقت و همخواني دارا‌هستند.
۲. ساز و برگاين آيتم يه خرده مستلزم مهارت بيشتري ميباشد. حيث بعضا از متخصصين اين ميباشد كه رنگ لاك ناخن شما به هيچ وجه نبايد با ساز و برگ شما گونه باشد، در صورتي‌كه كه بعضي ديگر مي گويند خير مشكلي وجود ندارد! (خواسته از ساز و برگ، تيم ي جامه و اسباب و اثاث همراهتان مانند كيف و عينك آفتابي و ساعت مچي تان ميباشد كه رنگشان را باهم ست مي‌كنيد) بنظر اينجانب، وقتي كه رنگ لاك ناخن خويش را بر مبناي مخلوط رنگي خرقه و جواهراتتان گزينش مي‌كنيد، با غريزه تان اين تعيين را انجام دهيد. در تعيين يك رنگ تكميل كننده، ولي خير لزوما به عبارتي رنگ زياد وسواس به خرج ندهيد. حتي در صورتيكه شيدا رنگ خاصي ميباشيد و عملكرد ميكنيد آنرا در تاپ، دامن و كفش هايتان به فعاليت ببريد، براي ناخن هايتان هم ميتوانيد از به عبارتي رنگ به كار گيري نماييد.
۳. پيرايشدر پيرايش خويش مي بايست توازن در تعيين مخلوط رنگي را رعايت فرماييد. شايسته ترين ايده اي كه براي تعيين رنگ لاك ناخن با دقت به مخلوط رنگي آرايشتان موجود است، گزينش يك رنگ كامل كننده ميباشد. اين ديدني وجود ندارد كه تمامي جايتان يك رنگ باشد، پاره اي بي‌رنگ و رو ميشويد. اما استثنائا روزگار كه رنگ رژ لب و لاك ناخنتان باهم يك كدام از باشد خيلي جلب اعتنا خواهيد كرد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۷:۴۹ توسط:علي پور موضوع:

لاك ناخن


لاك ناخن را با مواد اول بسيار معمولي مي‌توانيد در منزل صحيح كرده و از اينكه زيبايي دستانتان با ساخته خودتان كامل شدن ميشود لذت ببريد ادامه مقاله را از دست ندهيد.ايجاد لاك ناخن در منزليه خرده خلاقيت و شكيبايي به خرج دهيد و براي زيباتر شدن ناخن هايتان خويش همت نمائيد تا با يك لاك تشكيل‌شده بوسيله خودتان دستانتان را زيباتر نماييد.

لاك مات

مواد لازم براي تنظيم ي لاك ناخن در منزل:دو شيشه درخشان كننده ناخنپاره اي اكليليك رنگ سايه ديده به دلخواهقصد داريم به شما تصحيح كردن دو جور لاك بي آلايش و اكليلي را يادگرفتن دهيم.شيشه هاي درخشان كننده را كنار بگذاريد.با برگه يك قيف كوچك صحيح نمائيد طوري كه دهانه آن اندازه دهانه شيشه درخشان كننده باشد.سايه ديده به رنگ دلخواهتان را برداريد و آن را بشكنيد و به طور كاملً خرد و پودري نماييد.ميتوانيد از سايه هاي شكسته به كارگيري نماييد. سايه مي بايست تماماً ريز شود.قيف را روي دهانه شيشه برق ناخن بگذاريد و سايه هاي پودري گرديده را توي قيف بريزيد و مازاد آن كه در قيف گير كرده را با خلال دندان رد نماييد. زماني وارد شيشه برق ناخن شد آن را حدوداً يك دقيقه به خير و خوبي حركت دهيد. مشاهده مي‌كنيد كه رنگ سايه به طور كاملً در شيشه برق ناخن پخش شده‌است.همين عمل را با اكليل انجام دهيد و بوسيله قيف اكليل ها را وارد شيشه برق ناخن فرمائيد و خوب حركت دهيد. 
 
 ميتوانيد يك لايه از لاك و بعد از كم آب شدن آن يك لايه اكليل روي ناخن هايتان بزنيد.اعتنا داشته باسيد كه هر دفعه گذشته از به كار گيري بايستي شيشه را خوب حركت دهيد تا در‌حالتي كه مواد ته نشين گرديده اند حل شوند.اميدوارم از اين يادگرفتن لذت برده باشيد.


برچسب: لاك مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۶:۱۴ توسط:علي پور موضوع:

رنگ هاي گوناگون لاك ناخن


خانم ها در هر سن و سالي كه باشند رغبت متعددي به استعمال از رنگ هاي گوناگون لاك ناخن دارا هستند و معتقدند كه به كارگيري از لاك ناخن جذابيت بيشتري براي آنها ساخت مي نمايد! امروزه رنگ هاي مختلفي براي لاك ناخن موجود هست و ميتوانيد به آساني رنگ لاك متبوع خويش را از بين طيف گسترده رنگ ها گزينش نماييد البته آيا سالمي ناخن هايتان نيز برايتان اهميت داراست؟
 لاك مات
لاك ناخن گياهي چه است؟اكثري از لاك ناخن ها از مواد شيمايي و سمي درست شده اند و به صورت كلي با تندرست تن و پوست در رابطه مي باشند. همان طور كه براي محافظت از پوست توليد ها طبيعي و ارگانيك اكثري ايجاد شده است، براي لاك ناخن نيز چنين اقدامي انجام شده و بخش اعظمي از برندهاي آفريننده لاك ناخن مبادرت به ايجاد لاك ناخن گياهي و نسبتاً سواي مواد سمي كرده اند.
 


 
اين دسته از لاك ها معمولا از روغن هاي طبيعي، مواد گياهي و ارگانيك و همينطور مواد بي ضرر و زيان و غير شيميايي درست شده اند. اين دسته از لاك ناخن اصلا به ناخن يا اين كه تن جراحت نمي رساند و مواد شيميايي مانند استون، فرمالدئيد ( formaldehyde ) و تولوئن ( Toluene ) كه سبب ساز ساخت حس خارش، آبريزش ديده و بيني، وضعيت تهوع و ...ميشود در ايجاد اين گونه از لاك ناخن چشم نميشود.
معمولا در لاك ناخن گياهي از روغن هاي طبيعي مانند روغن ويتامين E استعمال ميشود كه مي‌تواند يك معالجه خوب براي ناخن هاي كم آب و آسيب پذير باشد. وجود اين روغن طبيعي در لاك گياهي يك مورد بسيار عالي براي تغذيه ناخن ها بوده و درخشش طبيعي ناخن را ارتقا خواهد اعطا كرد.
اين جور از لاك ها معمولا با اسم هاي لاك ناخن گياهي ( Herbal Nail Polish ) لاك ناخن فارغ از سم ( NONTOXIC NAIL POLISH ) و لاك ناخن ارگانيك شناخته گرديده مي باشند.
 
معرفي برندهاي گوناگون لاك ناخن گياهي 
Lotus Herbals Eغير مجاز مي باشدtay Nail Enamelبا استعمال از اين لاك گياهي ناخن هاي خويش را لاك بزنيد و نگراني اي از بابت مواد سمي و خطرناك نداشته باشيد چون اين مارك لاك ناخن هايي را ساخت مي‌كند كه فاقد تمام مواد سمي و خطرناك هست. اين لاك به زمان 7 روز روي ناخن باقي ميماند و ظاهري تماما درخشان و قشنگ را براي ناخن ها توليد مي‌نمايد. اين مارك لاك ناخن گياهي خويش را در 24 رنگ متفاوت ايجاد نموده است.
 


 
Tenovertenبرندي ديگر در موضوع ايجاد توليدات آرايشي سلامت و گياهي كه ساخت لاك ناخن گياهي و فارغ از سم را در گروه خويش دارااست. 
ارزش: 18 دلار - 73 هزار تومان
 


 
Obsessive Compulsive غير مجاز مي باشدmeticsمارك OCC نيز جز آن گونه برندهاييست كه محصولاتي كيفيت عالي، خوشگل و سلامت را در تيم توليدي خويش داراست. اين مارك در سال 2004 فعال سازي گرديده و اولي توليدات آن مرتبط با بالم لب طبيعي بوده هست.
ارزش: 10 دلار - 41 هزار تومان
 


 
LVXفرمول به فعاليت رفته در توليد اين لاك ناخن نيز فاقد مواد سمي و مضر بوده و يك بطري بي نياز از رنگدانه را به مشتريان خويش ارائه ميدهد. 
بها: 16 دلار - حدود 65 هزار تومان
 


 
JINsoonاين مارك لاك ناخن هايي را ايجاد ميكند كه فاقد مواد سمي و مضر براي ناخن بوده و پوششي سلامت را براي ناخن ها توليد ميكند. 
بها: 18 دلار - حدود 73 هزار تومان
 


 
butter LONDON Patent Shine 10Xاين مارك اخيرا تيم اي را با اسم  Patent Shine 10X فعال سازي كرده و از اين روش لاك ناخن فارغ از مواد سمي و مضر را ساخت نموده است. رنگ هاي برجسته و زيباي اين لاك ناخن همچنان درخشش فوق العاده اي را روي ناخن ها توليد خواهند كرد. فارغ از ساخت جراحت و اختلال براي ناخن ها!


برچسب: لاك مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۰:۲۸ توسط:علي پور موضوع:

شايسته ترين روش هاي تزكيه لاك


شايسته ترين روش هاي تزكيه لاك سواي استون با مواد طبيعياين متن را از دست ندهيد چون در آن روش هايي براي تزكيه لاك سواي استون در اختيارتان خوا هيم گذاشت كه سواي كوچكترين زخم ميتوانيد ناخن هاي رنگ گرديده تان را مثل روز نخستين بي رنگ نماييد ، درين بخش از دنياي مد نمناك راههاي خانگي و به طور كامل طبيعي را براي اين خواسته معرفي خوا هيم كرد.تزكيه لاك سواي استون با خميردندانتمام چيزي كه نياز داريد مقدار ي خمير دندان هست پاره اي خميردندان را روي هر ناخن بزنيد و با مسواك كهنه روي آن بكشيد تا لاك ها زدوده شود.
لاك مات
طرز تزكيه لاك فارغ از استون با خميردنداناسپري تن براي تزكيه لاك فارغ از استوندر شرايطي‌كه لاك پاكن در دست نداريد به شما توصيه ميكنيم از اسپري تن استعمال فرمائيد ،صرفا اسپري را با مسافت بگيريد و روي ناخن اسپري فرماييد و با تكه اي پنبه لاك ها را تميز نمائيد اين عمل را روي كليه ي ناخن ها انجام دهيد تا به راحتي لاك ناخن زدوده شود.تزكيه لاك فارغ از استون با اسپري گيسومانند اسپري تن اسپري موي هم مي‌تواند گزينش قابل قبولي باشد .بعداز اسپري كردن ناخن ها به طريق بالا سريع با پنبه مرطوب لاكها را منزه فرماييد زيرا اسپري گيسو خيلي كم آب و آسيب پذير مي نمايد.ادغام ليمو سركه محلول طبيعي براي تزكيه لاك فارغ از استونادغام ليمو و سركه را جايگزين استون نماييد تاروشي تندرست باشد و آسيبي به دست نرساند ، براي اين مراد :1 قاشق آبليموو1 قاشق سركهرا با هم ادغام و تمامي انگشتان را 5 تا 10 دقيقه در آب گرم قرار دهيد و آن‌گاه پنبه را آغشته به‌اين مخلوط فرماييد وبه آرامي روي ناخن 10 تا20ثانيه بكشيد تا پاك بشود.


برچسب: لاك مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۵:۱۲ توسط:علي پور موضوع:

پباده سازي و صفحه ارايي ناخن با لاك


پباده سازي و صفحه ارايي ناخن با لاك متحيرامروزه، لاك ها تنوع بسيار متعددي دارا‌هستند و گهگاه ممكن مي باشد گزينش از در بين طيف رنگي گسترده ي لاك ها كاري مشقت بار باشد البته با اين اكنون، دنياي رنگارنگ لاك ها مدام براي خانم ها ديدني و زيباست. در كنار تمام لاك هاي درخشان و براق، استعمال از يك" لاك متحير" ، زيبايي و جذابيت خاصي را ساخت خواهد كرد.

لاك مات
پباده سازي ناخن متحير و درخشاندر حالتي‌كه دوست داريد پباده سازي ناخن هايتان حالتي مختص و منحصربه شخص داشته باشد، قطعا از لاك كدر در پباده سازي ناخن به كارگيري فرماييد. از جديدترين دسته هاي پباده سازي ناخن با لاك مبهوت ايده بگيريد و يك پباده سازي ناخن ويژه براي خويش داشته باشيد.درصورتي كه لاك كدر در دسترس نداريد هيچ جاي نگراني اي نيست، چون شما ميتوانيد به راحتي و با استعمال از تعدادي ترفند لاك هاي معمولي خويش را كدر فرمائيد.


برچسب: لاك مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۴:۱۴ توسط:علي پور موضوع:

تيره شدن جواهرات عادي با به كارگيري از لاك ناخن


۱. از تيره شدن جواهرات عادي با به كارگيري از لاك ناخن بيرنگ دوري نمائيد
زماني كه هوا با فلز واكنش مي‌كند، فلز اكسيد ميگردد و رنگ آن تغيير ميكند. يك جلاء روشن بازدارنده وصال هوا مي‌شود، و به شما ياري مينمايد تا جواهرات تان همچنان جديد نگه داريد. از يك لاك ناخن واضح كه سريع كم آب ميگردد، استعمال نمائيد. (اين نحوه بر روي جواهراتي كه از پيشين تيره گرديده اند اثر ندارد.)

لاك مات
۲. از بدتر شدن در رفتگي جوراب تان با به كارگيري از لاك ناخن پرهيز نماييد
مسلما براي شما اتفاق افتاده: در دفتر يا اين كه يك مراسم، متوجه يك در رفتگي در جوراب شلواري تان گرديد. براي پرهيز از بدتر شدن آن، يك بطري كوچك لاك ناخن بيرنگ همدم خويش داشته باشيد و حريم در رفتگي را با لاك بيرنگ بپوشانيد. در زمان كم آب و محكم شدن از پيشروي بيش تر دررفتگي دوري مي‌نمايد.
۳. فوري رنگ جواهرات عادي را با لاك ناخن تغيير و تحول دهيد.
در شرايطي‌كه از موقعيت سابق مدال،گوشواره هاي آويز، يا اين كه انگشترتان خسته گرديده ايد، با رنگ آميزي جواهرات بدلي ظواهر آنها را به سبكي امروزي تغيير و تحول دهيد، مانند سبز فسفري، نارنجي رنگ، صورتي و يا اين كه حتي سايه اي شيك به رنگ سپيد براي اصلاح كردن سبك خودتان. به آساني جواهرات را روي دستمال دستشويي پهن نماييد، يا اين كه گوشواره ها را از پشت در اختيار بگيريد، و رنگ كردن را استارت فرمائيد.
۴. سنجاق سرتان را با رنگ هاي براق و يا اين كه با يك لاك درخشان رنگ نماييد تا به موهاي تان پاره اي رنگ بيش تر فرماييد.
در صورتي مي‌خواهيد سنجاق راز عادي كهن تان را رنگ فرماييد، نصيب زير آن را غير وابسته از بالاي آن نگه داريد و تنها نصيب بالا را رنگ كردن نماييد. بعد، آن را با يك پاكت بپوشانيد يا اين كه با يك كارت بپيچيد تا كم آب شود.
۵. سوزن را با آغشته كردن نخ به لاك سريع خيس نخ فرمائيد.
در صورتيكه شما عملكرد داريد دكمه اي را بدوزيد و نخ اذيت تان مي‌نمايد، كارايي براي گذراندن نخ از رخنه‌ كوچك سوزن عمل بسيار خسته كننده اي ميباشد. البته در حالتي‌كه شما راز قيچي گرديده نخ را چند دفعه بر روي برس لاك ناخن بكشيد، نخ را محكم مينمايد و به شما امداد ميكند كه به راحتي سوزن را نخ نماييد.
۶. كليدهاي تان را رنگ نماييد در سود به راحتي مي‌توانيد بگوييد هر كليد وابسته به كدام قفل هست.
در صورتي‌كه شما جديدا به محل جديدي نقل مكان نموده ايد، يك شيوه معمولي براي اين كه به حافظه داشته باشيد هر كليد وابسته به كدام قفل هست، نقاشي كردن كليدها مي باشد. به علاوه، اين فعاليت سبب ساز مي‌گردد كه جاكليدي شما زيباتر به حيث آيد. نگران نباشيد، يك يا اين كه دو جلا (لاك) مشكلي براي رفتن كليدها در رخنه‌ قفل توليد نمي نمايد.
۷. پاكت طومار را با يك لاك بيرنگ يا اين كه پوشاننده مهر و موم نمائيد.
در صورتيكه از ليسيدن در پاكت طومار متنفريد، به راحتي با به كار گيري از يك لاك بيرنگ نصيب داخلي در پاكت (جايي راكه معمولا با آب دهن تر مي‌كنيد) را بپوشانيد و پاكت را ببنديد.
۸. لاك هاي ناخن را ايستاده در يك باكس به شكلي كه رنگ هر مورد را با يك برچسپ رنگي مشخص و معلوم نموده ايد، نگه داريد.
براي آراسته كردن لاك هاي ناخن، با هر لاك يك نوار چسبنده را رنگ فرمائيد، روي هر نوار سوراخي ساخت فرمائيد، و نوار مثال هر رنگ لاك را روي درب بطري لاك بچسبانيد. اين فعاليت را براي همگي بطري هاي لاك تكرار نمائيد، آنان‌را در يك باكس بچينيد، و در جاي كم آب و خنك نگه داريد.
۹. از لاك ناخن براي افزودن رنگ به كف يا اين كه زيره كفش تان به كارگيري فرمائيد.
از لاك براي نقاشي كردن زيره كفش هاي پاشنه بلند تحت عنوان يك طرز معمولي (و ولي ارزان !) براي بروز كردن آنها به كارگيري نماييد. رنگ هاي مبهوت از آنجايي كه كه رنگ حقيقي وواقعي كف پاي شمارا نشان نمي دهند كاربرد بهتري دارا هستند، ولي درصورتي كه دوست داريد مي‌توانيد از رنگ هاي درخشان هم به كارگيري فرمائيد. براي پرهيز از رنگ شدن بخش هاي ديگر كفش، كناره هاي حريم زيره آن را با نوارهاي چسبنده بپوشانيد، مانند كاري كه در حين نقاشي كردن اتاق انجام مي دهيد. يك توشه كف را با برس پرزدار يا اين كه برس چرمي ديرين رنگ مي زنيد، پيشين از زدن استوك رنگ اذن دهيد رنگ تحت كم آب شود. در صورتيكه نيازي به يك لايه ديگر وجود ندارد، براي تمييز نشان دادن فعاليت با لاك نوار را برداريد.
۱۰. خراش كفش زخمي يا اين كه چكمه تان را بپوشانيد.
كشف كردن واكس براي كفش هاي رنگي فعاليت دشواري هست، به همين استدلال در ازاي، لاك ناخني كه هم رنگ كفش تان باشد پيدا نمائيد. البته هنگام مقايسه با رنگ كفش به رنگ لاك درون بطري اطمينان نكنيد، چون رنگ وقتي كه بر روي چيزي كشيده شود مختلف به حيث مي‌آيد. اوليه لاك را روي ناخن تان بزنيد و تعدادي دقيقه اذن دهيد كم آب شود، تا مطمئن گرديد نزديك ترين رنگ به رنگ كفش تان را تعيين نموده ايد.


برچسب: لاك مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۲:۱۴ توسط:علي پور موضوع:

اين لاك هاي پرطرفدار


اين لاك هاي پرطرفدار...بشر ها از 3 هزار سال پيشين از به دنياآمدن، ناخن هاي خويش را با مواد متعدد رنگ مي كردند. امروزه نيز لاك پرفروش و پرطرفدار ميباشد و هر روز لاك متفاوتي در بازار عرضه مي‌گردد.ماهنامه زيبايي تندرست - سپيده آذريان، مشاور زيبايي: آدم ها از 3 هزار سال قبلي از تولد، ناخن هاي خويش را با مواد گوناگون رنگ مي كردند و گياهان اولي رنگ كننده ها به حساب آورده مي شود. آنان با به كار گيري از مخلوط زرده تخم مرغ و پوست گياهان گوناگون، صمغ درختان و حنا، رنگ ها مختلفي مي ساختند. امروزه نيز لاك پرفروش و پرطرفدار مي‌باشد و هر روز لاك متفاوتي در بازار عرضه ميگردد.

لاك مات
لاك هاي ژله اي
شايد موقع خريد لاك، اين لاك هاي نو و ولي لاكچري را به شما سفارش داده باشند. لاك هايي كه تماما صورت ناخن را مي‌گيرد و استقامت متعددي دارااست البته اين لاك ها بيش تر در آرايشگاه ها و و بعداز كاشت ناخن به كار گيري مي‌شود و پايين دستگاه UV آن را كم آب مي‌كنند. اين لاك به راحتي منزه نميشود و براي تميز كردنش، آستون صددرصد خالص لازم هست. ولي انواعي از آنها هم در بازار عرضه گرديده كه مي‌توانيد در منزل استعمال فرماييد.
نوعي از اين لاك ها، لاك ژله اي متحير مي‌باشد كه‌اين مال آرايشي به شما اين قابليت و امكان را مي‌دهد كه با صرف كمترين دوران و هزينه به يك آرايشگر ماهر تبديل گرديد.
اشكال لاك
طريق استعمال از لاك ژله اي مبهوت
براي به كارگيري از اين مدل لاك ژله اي، در آغاز در شرايطي‌كه از لاك قبل، روي ناخن شما اثراتي ما‌نده ميباشد، با به كارگيري از آستون آن را تماما تميز نماييد. دست هاي خويش را با آب گرم و صابون خانگي بشوييد و چشم به راه گرديد به طور كامل كم آب شود.
ناخن ژله اي را روي ناخن خويش قرار دهيد و با استعمال از سشوار آن را گرم فرمائيد. مشاهده ميكنيد كه سواي نياز به چسب ناخن، به طور كامل چسبيده مي‌باشد و رنگ مبهوت خويش را نشان مي‌دهد. براي پباده سازي روي ناخن، بسته به ذوق و سليقه خويش ميتوانيد از لاك مخملي، اكليل فرنچ، ست پباده سازي مانيكور يا اين كه لاك شكاف ناخن و... به كار گيري فرماييد و گونه هاي جذابي را ساخت فرمائيد.
اشكال لاك

لاك هاي روكش
شايد لاكي خريده باشيد كه روي آن درج شده باشد «Base Coat». اين لاك ها اساسا نگهداري كننده ناخن ميباشد خير لاك.
اشكال كيفيت خوب آن‌ها پروتئين، ويتامين E و كلسيم داراست و از شكستن ناخن و پوسته پوسته شدن آن خودداري مي‌كند. اين لاك را در آغاز روي ناخن ميزنند و آن گاه روي آن لاك زده مي شودم اما مي اقتدار فقط از آن هم بهره برد اما صرفا برق پاره اي به ناخن مي‌دهد و از آن مراقبت مي‌كند.
اشكال لاك

لاك شني
لاك هاي شني همانند لاك هاي مخملي رنگ هاي متنوعي در بازار داراست و طرز به كارگيري از آن‌ها نيز مانند لاك هاي مخملي ميباشد.
گونه هاي لاك

لاك هاي رخنه‌
درصورتي كه دوست نداريد لاك ناخن تان بي آلايش باشد و مجال رفتن به آرايشگاه يا اين كه پول آن را نداريد، ميتوانيد از اين لاك ها به كار گيري فرماييد. با به كار گيري از لاك سوراخ ناخن، مي‌توانيد طرح هاي زيبايي در كمترين وقتگير روي ناخن هاي خويش بزنيد.
گونه هاي لاك
* شيوه استعمال از لاك هاي رخنه‌
نخستين مي بايست يك لاك بي آلايش روي ناخن بزنيد و شكيبايي فرماييد تا كم آب شود. بعد لاك رخنه‌ را روي آن بزنيد. خواهيد مشاهده كرد كه لاك رخنه‌ سوراخ گرديده و برنامه اي روي ناخن تان مي افتد. مقطع دوران بيشتري ارتفاع ميكشد تا ايان لاك كم آب شود و به شما توصيه مي‌كنيم آن را هميشه استعمال نكنيد: زيرا ممكن مي‌باشد به ناخن ها شما جراحت بزند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۲:۰۵ توسط:علي پور موضوع:

اكثري از خانم‌ها با حزن حيف كردن يك مانيكور عالي


اكثري از خانم‌ها با حزن حيف كردن يك مانيكور عالي آشنا مي‌باشند. براي ۲ و يا اين كه در صورتي خيلي بلند اقبال باشيد ۳ روز رويايي، شما شم مي كنيد يك خانم فوق العاده مي باشيد. آن لايه‌ي ملايم و نازك رنگ روي رمز انگشتانتان به شما حس ادب و زنانگي مي دهد.

لاك مات
البته هنگامي كه آنرا ميبينيد: ريختن يك بخش از كوچك لاك، مثل اين هست كه روياهايتان فرو ريخته باشند. مثل سيندرلا، زماني‌كه مي‌بيند كالسكه‌اش تبديل به يك كدو تنبل مي گردد. شايد اين واقعه آنقدر هم نمايشي نباشد، البته هنوز هم سبب مي گردد ما سريعا براي مانيكور به سمت نزديك‌ترين تالار آرايشي بدويم و يا اين كه خودمان عمليات شبانه‌ي مانيكور در منزل را انجام دهيم كه معمولا هم با نتيجه ها رضايت بخشي به آخر نمي‌رسد.
ولي اين ممكن مي باشد. شما مي توانيد خودتان يك مانيكور ماهر انجام دهيد. اينكار يه خرده دوران‌بر و مستلزم وسايل صراحت دارد، ولي به لطف خانم‌هاي تالار زيبايي فيكس بيوتي در منهتن، ما، و درحال حاضر شما، رازهاي يك مانيكور فن‌اي را ميدانيم!
يادگرفتن پاك لاك زدن,به چه شكل خوب لاك بزنيم,مانيكور
سوهان زدنسوهان ناخنتان را دقيقا تحت ناخن قرار دهيد. بطوري كه ميان پوست نوك انگشت و نصيب زيرين ناخنتان باشد. سوهان ناخن را هم جهت با حركات كوتاه و سفت در سراسر ناخنتان بكشيد. براي اينكه ناخنتان گرد خيس شود، سوهان را به ذيل كناره‌هاي ناخن برده و كناره‌ها را با جنبش منحني سوهان بزنيد. مدام ناخن‌ها را در يك طرف سوهان بكشيد و از حركات عقب جلو استعمال نكنيد. تا وقتي كه به صورت و ارتفاع متبوع برسيد، سوهان بزنيد.
درخشان كردندرخشان كننده يا اين كه بافر ناخن را مثل سوهان بگيريد و با حركات كوتاه و آهسته، آنرا از بالاي ناخن روي آن مالش دهيد. از كوتيكول استارت كرده تا به نوك ناخن برسيد. درخشان كردن را هم دريك سمت انجام دهيد.
توصيه امروزهتل محافظ مشهد
هتل حفظ كننده مشهدهتل محافظ مشهد
هتل نگهدارنده مشهد
كوتيكول‌ها (پوست حريم ناخن)هم مي توانيد از يك قابل انعطاف‌كننده‌ي كوتيكول، و هم از يك لوسيون تن معمولي استعمال نمائيد ( ياداوري: لوسيون‌هاي تن پس از خزينه و يا اين كه دوش بهتر تاثير ميگذارند). لوسيون را به كوتيكول‌هاي حريم ناخن بزنيد و با انگشت اشاره آن ها را مالش دهيد. پس از اينكه كوتيكول‌ها قابل انعطاف گرديده و تحت آمدند، با يك بافر عادي، و يا اين كه بافر منحصر ناخن، به آرامي به روي آنان بكشيد.
يادگرفتن منزه لاك زدن,چه طور خوب لاك بزنيم,مانيكور
شستن و فراهم سازيبعداز تمام شدن قابل انعطاف كردن كوتيكول‌ها، دست‌هايتان را بشوييد و تمامي‌ي مواد طولاني تر را از حريم و تحت ناخن‌هايتان تميز نمائيد.
لايه‌ي اصلياز يك لاك بي رنگ و يا اين كه لاك حفظ كننده ناخن استعمال نماييد. انگشت شستتان را بعنوان توكل‌گاه تحت ناخني كه مي خواهيد لاك بزنيد قرار دهيد (و در حالتي كه ميخواهيد انگشت شست را لاك بزنيد، از انگشت اشاره تحت عنوان توكل‌گاه به كارگيري فرمائيد).
لايه‌ي شالوده‌ي لاك را از بالاي ناخن و از كنار كوتيكول‌ها استارت نمائيد. بگذاريد راز خودكار‌موي همانگونه كه به طرف راز ناخن مي آييد، روي ناخنتان پخش شود. مدام از سمت چپ ناخن آغاز كرده و به سمت راست برويد. اينطوري مطمئن خواهيد بود كه حتي يك نقطه را هم جا نگذاشته‌ايد.
گزينش رنگاين نصيب مشغول كننده مي‌باشد! از هر رنگي كه دوست داريد به كارگيري نمائيد.
مهيا كردن خودكار‌گيسومداد لاك را در بطري غوطه ور نمائيد. آن‌گاه در حالي كه مداد‌موي را به يك طرف راز بطري مي كشيد آنرا بيرون فرمائيد. سواي اينكه خودكار‌گيسو را مجدد باطن قوطي لاك نماييد، طرف ديگر خودكار گيسو را به راز مقابل بطري بكشيد: اين فعاليت را سفت انجام دهيد تا خودكار گيسو لاك وضعيت بادبزني بگيرد.
پس از هر توشه بيرون كردن مداد‌موي، آنرا توسط‌ي حاشيه‌ي بطري پاك فرمائيد. انگيزه اصلي اين هست كه رنگ را به يك طرف خودكار‌گيسو فشار دهيم. در‌صورتي‌كه اين فعاليت را صحيح انجام دهيد، خودكار‌موي پاره اي وضعيت حلالي بخود ميگيرد. اين فعاليت مستلزم تمرين مي باشد، ولي اين فعاليت، رمز نهفته يك مانيكور رشته ايست!
فراگيري پاك لاك زدن,چه گونه خوب لاك بزنيم,مانيكور
لايه‌ي اوليه لاكذيل ناخني را كه قصد لاك زدنش را داريد بوسيله شستتان سفت نماييد. (در صورتيكه در درحال حاضر لاك زدن ناخن شستتان مي باشيد، اين عمل را با انگشت وسطتان انجام دهيد). از كوتيكول ناخن آغاز كرده و نوك خودكار‌گيسو را روي ناخنتان قرار داده و به سمت زير فشار دهيد. اذن بدهيد كه خودكار‌گيسو روي ناخنتان پخش گرديده و شرايط بادبزن به خويش بگيرد. آن‌گاه خودكار‌گيسو را به سمت نوك ناخنتان بكشيد. اين عمل را از سمت چپ ناخن آغاز كرده و در سمت و سوي راست تمام فرماييد.
لايه‌ي دومپس از زدن لايه‌ي نخستين به كليه‌ي ناخن‌هايتان، مي توانيد لايه‌ي دوم را بزنيد. روند ۷ و ۸ را تكرار نمائيد.
پوشاندن رمز ناخنپس از اينكه دومي لايه‌ي لاك را زديد، به سراغ نوك سمت چپ ناخنتان برويد و مداد مويتان را در امتداد كناره‌ي ناخن بكشيد. اين عمل براي باقي ماندن اضافه رنگ بر روي ناخن و ارتقاء ارتفاع قدمت مانيكور ميباشد.
لايه‌ي پايانمرحله‌ي ۵ را دنبال نمائيد و از يك لايه‌ي كم آب كننده‌ي لاك بر روي ناخن به كارگيري فرمائيد. هيچ چيز خسته كننده‌خيس از اين وجود ندارد كه تمام شب درگير فوت كردن ناخن‌هايتان باشيد، و صبح با علائمي از ملحفه بر روي ناخن‌ها بيدار گرديد!
به انتها رسيد، شكيبايي فرمائيد تا ناخن‌هايتان كم آب شوند، بعد وارد عالم گرديد از و ناخن‌هاي زيبايتان لذت ببريد! در صورتي شما هم نكته و ترفندي براي لاك زدن ميشناسيد، بدون شك در نصيب ايده ها آنرا با ما دربين بگذاريد.


برچسب: لاك مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۰:۵۴ توسط:علي پور موضوع: