سوئیت شیراز   
 مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

تزكيه لاك ناخن فارغ از استون


تزكيه لاك ناخن فارغ از استون خير فقط از حيث اقتصادي به صرفه ميباشد بلكه اين تضمين را به شما مي دهد كه ناخن هايتان را حاد نكرده و هيچگونه عوارضي را هم درپي نخواهد داشت.عارضه ها متعددي موجود است كه برخي از اشخاص نخواهند از استون براي تزكيه لاك ناخن به كارگيري نمايند. از آلرژي‌هاي پوستي گرفته تا دم دست نبودن استون. اما مجموعاَ به كار گيري از استون سفارش نمي شود، زيرا ماده‌اي مضر ميباشد و سبب ساز جراحت وصال و شكنندگي ناخن‌ها ميگردد. هرچند گونه هاي مختلفي از لاك تميز‌كن‌هاي غير استوني در بازار وجود دارد، البته امروزه نحوه‌هاي خانگي متعددي براي تزكيه لاك موجود است كه در‌اين نوشته‌ي علمي به آن ها ميپردازيم.

لاك مات
طريق‌هاي متعدد تزكيه لاك ناخن سواي استون۱. از الكل و مواد دربردارنده الكل استعمال نمائيدالكل ايزوپروپيل شايسته ترين ماده براي تزكيه لاك ناخن ميباشد. هرچه اين الكل دارنده غلظت بالاتري باشد لاك به آساني و سريع‌خيس منزه خواهد شد. البته در حالتي كه در خانه الكل نداريد نگران نباشيد. در حالتي‌كه شما محصولاتي مانند بو، اسپري موي، ضد عفوني كننده دست و هر آنچه كه درصدي از الكل را دارااست در منزل مي توانيد پيدا فرمائيد يك كدام از طريق‌هاي برداشتن لاك ناخن در دسترستان خواهد بود. اسپري ضدعرق يا اين كه دئودورانت نيز دربردارنده حلال‌هايي ميباشد كه ميتواند لاك ناخن را در خويش حل كرده و آن را از روي ناخن‌ها تميز نمايد.
۲. از يك لاك ديگر كه سريع كم آب نمي شود به كارگيري نماييدجذاب ميباشد بدانيد كه خويش لاك مي تواند لاك را حل نمايد و براي تزكيه لاك ناخن مصرف شود. براي اين فعاليت شما مي بايست از يك لاك ناخن كه رقيق ميباشد و زود كم آب نمي شود استعمال نماييد. تاپ كوت‌هاي عادي هم ميتوانند تعيين خير باشند. كارشناسان سفارش مينمايند از لاكي با رنگ تيره‌خيس براي تزكيه لاك گذشته خويش به كار گيري نماييد. لاك را روي ناخن بزنيد تا تمام آن را پوشش دهد، اين عمل را سريع انجام دهيد تا لاك كم آب نشود. فورا بعد از آن كه با لاك سطح ناخن را پوشانديد با يك دستمال كاغذي لاك را تميز نماييد. از پنبه به كار گيري نكنيد، زيرا الياف آن به ناخن مي‌چسبد و تكه‌هاي لاك را برجا ميگذارد.
۳. از سركه سپيد يا اين كه محلول سركه و آبليمو استعمال نمائيدسركه يك مدل اسيد همگي كاره و تميز كننده كار كشته ميباشد كه تماما طبيعي و بي خسارت بوده و در هر منزل‌اي يافت ميشود. در صورتيكه ميخواهيد سركه اثر كار كشته‌تري داشته باشد يه خرده آب ليموي طبيعي يا اين كه حتي آب پرتقال يا اين كه مركبات ديگر هم به آن بيش تر نماييد. انگشتان خويش را به زمان ۱۰ الي ۱۵ دقيقه درون اين محلول نگه داريد و تا وقتي كه لاك تماما منزه نشده به آنها دست نزنيد، زيرا سركه بافت ناخن را قابل انعطاف و شكننده مي نمايد.طولاني تر بدانيد: خاصيت سركه سپيد براي پوست و سالمتزكيه لاك ناخن با سركه سپيد يا اين كه محلول سركه و آبليمو
۴. از مخلوط آب اكسيژنه و آب داغ به كار گيري نمائيددو واحد آب اكسيژنه را با يك واحد آب داغ ادغام نمائيد و ناخن‌ها را قريه دقيقه درون آن نگه داريد. آب هرچه داغ‌خيس باشد لاك سريع‌خيس و بهتر منزه خواهد شد. ناخن‌هاي يكدست را باطن محلول بگذاريد و با دست ديگر و با سوهان ناخن لاك را از ناخن غير وابسته نمائيد. براي هر دست بيش تر از ۲۰ دقيقه شكيبايي نكنيد و هنگام تزكيه با ملايمت واكنش نمائيد.
۵. از خميردندان به كارگيري نمائيديك خمير دندان همگي‌ي آن چيزي ميباشد كه شما احتياج داريد. يك تيوپ خميردندان معمولي را برداريد. خميردندان را با يك مسواك كهنه و يا اين كه دستمال كاغذي يا اين كه حتي انگشت روي ناخن‌ها بماليد و با يك پنبه آن را آهسته منزه فرمائيد. براي اثر بهتر و طولاني تر ميتوانيد يه خرده جوش شيرين هم به خميردندان بيش تر فرماييد.بيش تر بدانيد: فراگيري لاك زدن بي آلايش در منزلتزكيه لاك ناخن با خميردندان


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۰:۱۹ توسط:علي پور موضوع:

قدمي براي ترميم لاك ژليش

گذشته از هر قدمي براي ترميم لاك ژليش ، يك مكان با تهويه مطلوب پيدا نمائيد زيرا حدود نيم ساعت دوران نياز داريد و عمل كردن با موادي مانند استون ميتواند براي تنفس در مكان بسته آزار دهنده باشد و خطرناك باشد. براي اينكه بتوانيد لاك هاي ژليش را خودتان در منزل تميز نمائيد، به استون، پنبه، فويل آلومينيوم و سوهان ناخن احتياج داريد.

لاك مات

نوعي از استون كه براي برداشتن لاك ژليش مطلوب ميباشد، استون خالص و حتي فارغ از اسانس ميباشد. در فيس خالص نبودن استون يا اين كه داشتن هر سيرتكامل مواد تشكيل‌دهنده مازاد، مراحل تأثيرگذاري‌اش طولاني‌خيس مي‌گردد. در صورتي براي پوشاندن نصيب‌هاي حاد گرديده ناخن خويش پس از دو تا سه هفته، لاك عادي روي لاك ژليش زده‌ايد، مسلماً گذشته از آغاز، لايه لاك عادي را با لاك تميز‌كن يا اين كه استون از روي لاك ژليش ناخن تميز نمائيد. پس از اين عمل ميبينيد كه هيچ تغييري روي لاك ژليش ساخت نميشود. روي سطح لاك ژليش بي رنگ را به آرامي سوهان بكشيد تا لايه نخستين روي ناخن، زدوده شود و فرآيند بعدي به راحتي انجام گيرد. نيازي وجود ندارد سوهان كشي را به شدتي انجام دهيد كه لايه رنگي هم از بين برود. پس از آنكه اين مرحله را انجام داديد، قطعاً دستان خويش را بشوييد تا ذرات غيروابسته گرديده شسته شوند. براي اينكه پوستتان جراحت نبيند و كم آب نشود، پوست حريم ناخن و راز انگشتانتان را با روغن كوتيكول، وازلين يا اين كه كرم چرب نمائيد. در فرايند بعد از آن استون ممكن ميباشد به جهت وقتي كه روي دست ميماند، پوست را كم آب نمايد. گلوله‌هاي پنبه‌اي را تماماً به استون آغشته فرماييد و هر تكه از پنبه را به شكلي روي ناخن قرار دهيد كه به طور كاملً سطح ناخن‌ها را بپوشاند. بهتر ميباشد براي اين عمل از پد منزه كننده به كارگيري نكنيد چراكه بعد ها آن ها براي ناخن مطلوب نيستند و ناچار ميشويد، آن ها را به قطعات كوچك‌خيس برش بزنيد. آلومينيوم فويل را به قطعات كوچك حدود ۸ در ۸ سانتيمتر تقسيم نمائيد و روي پنبه را به استعمال از آلومينيوم فويل بپيچيد تا پنبه را روي ناخن نگه داراست. اين بخش از آلومينيوم جداگانه گرديده هم بايستي مطلقاً سطح ناخن شما‌را به طور كاملً بپوشاند. اين عمل را براي كليه ناخن‌هاي خويش تكرار فرمائيد. شايد لازم باشد براي دو‌مين دست خويش از شخص ديگري ياري بگيريد.


برچسب: لاك مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۸:۵۹ توسط:علي پور موضوع:

آيا ژليش فارغ از عارضه ميباشد؟


آيا ژليش فارغ از عارضه ميباشد؟ژليش براي خانم‌هايي كه ناخن‌هاي ضعيف و حساسي دارا هستند به هيچ عنوان پيشنهاد نمي شود زيرا به طور 4 لايه روي ناخن مي خورد و بازدارنده از وصال اكسيژن كافي به ناخن ميگردد. ضمنا بهتر ميباشد هر از گهگاه به ناخن مجال استراحت اعطا كرد و قبلي از زدن لاك تازه ناخن را از حيث سالم به طور كامل باز بيني كرد. حتي افرادي كه لاك‌هاي عادي ميزنند هم مي بايست گهگاه به ناخنشان استراحت بدهند زيرا نرسيدن اكسيژن سبب ساز زردرنگ شدن ناخن مي گردد. نكته ديگر اينكه هيچ زمان نبايد ژليش را به تحميل و با وسايل تيز و غالب يا اين كه حتي سوهان از روي ناخن تميز كرد چون اين فعاليت به شدت به برگه ناخن زخم ميزند. 

لاك مات
درصورتي كه از برندهاي داراي اعتبار ژليش استعمال فرمائيد و به صحت آن را روي ناخن بزنيد و منزه نمائيد، اين مدل لاك معدود‌عارضه ميباشد. فراموش نكنيد هر توشه پس از تزكيه ژليش از روغن‌هاي تغذيه‌كننده بدور ناخن به كارگيري نماييد. براي اشخاصي كه ناخن مي‌جوند يا اين كه خردسال ها كه ناخن را به دهن مي برند، به كار گيري از ژليش اصلا پيشنهاد نمي شود.
 
دستگاه UV يا اين كه LED كدام بهتر ميباشد؟در آرايشگاه‌ها از دو دسته دستگاه UV يا اين كه LED به كارگيري ميگردد كه معارضان و مدافعان يگانه خويش را دارااست. به گفته بعضي اشخاص، چراغ UV ناخن را درخشان‌خيس ميكند و در مقايسه با چراغ‌هاي LED ارزان‌خيس هم ميباشد، ولي كم آب شدن ناخن در دستگاه UV بيش تر از دستگاه LED ارتفاع مي كشد و چراغ UV مي بايست هرازگاهي ردوبدل شود. نكته حائض اهميت ديگر اينكه اشعه UV در درازمدت مي تواند سبب ساز بروز لك روي پوست شود. 
 
UV براي تن مضر وجود ندارد؟در سال 2013 در زمينه‌ي استعمال از دستگاه‌هاي UV براي ناخن در آرايشگاه‌ها، از سوي بنياد سرطان پوست ايالات متحده مطالعه‌اي انجام شد. حاصل اين تحقيق نشان اعطا كرد، احتمال ابتلا به سرطان پوست در درازمدت موجود است، گرچه ترازو آن بسيار نادر ميباشد. به همين برهان متخصصان پوست پيشنهاد مي كنند گذشته از قرار دادن دست در‌اين جور دستگاه‌ها قطعا از كرم ضدآفتاب روي پوست دست استعمال فرمائيد.


برچسب: لاك مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۳:۳۴ توسط:علي پور موضوع:

سايه ديده در منزل لاك ناخن


با سايه ديده در منزل لاك ناخن صحيح فرمائيدلاك ناخن را با مواد نخستين بسيار معمولي مي‌توانيد در منزل صحيح كرده و از اينكه زيبايي دستانتان با ساخته خودتان كامل شدن مي گردد لذت ببريد ، براي تصحيح كردن لاك ناخن در خانه كافيست يه خرده خلاقيت و شكيبايي به خرج دهيد و با روشي كه در‌اين بخش از دنياي مد نمناك خوا هيم خاطرنشان كرد براي زيباتر شدن ناخن هايتان خويش زحمت بكشيد تا با يك لاك درست شده به وسيله خودتان دستانتان را زيباتر فرمائيد و از اينكه رنگ لاك گزينه پسند خويش را در دسترس داريد لذت ببريد.
لاك مات

يادگرفتن توليد لاك در منزلمواد لازم براي اصلاح كردن لاك ناخن در منزل :
سايه ديده به رنگ دلخواهاكليلبرق ناخن 2 شيشه

چه‌گونه لاك صحيح كنيم؟شيوه تصحيح كردن لاك ناخن با سايه ديده و اكليلبا صفحه يكي قيف كوچك در اندازه اي صحيح فرماييد كه دهانه ي آن اندازه دهانه ي شيشه درخشان كننده باشد.
اكنون نوبت تعيين رنگ لاك ناخن شماست ، از باكس سايه ديده تان يك سايه به رنگ موردنظرتان برداريد.
سايه چشمي كه گزينش نموده ايد را بشكنيد به طوريكه به طور كامل پودر شود .


طريق توليد لاك با سايه ديدهاكنون نوبت جاري شد سايه پودر گرديده درون شيشه هاست ، قيفي كه اماده نموده ايد را دهانه شيشه برق ناخن بگذاريد و سايه هاي پودر گرديده را درون قيف بريزيد ؛ در صورتيكه بخشي از آن در انتهاي قيف گير كرد ميتوانيد با يك جسم نازك نوك تيز مثل خلال دندان آن را رد نماييد .
در‌اين مرحله پودر رنگي شما بدون نقص وارد شيشه برق ناخن شده‌است و نوبت ادغام شدن آنهاست ؛ شيشه را حدودا يك دقيقه به نيكي حركت دهيد تا رنگ سايه تماما در شيشه برق ناخن پخش شده‌است ؛ لاك ناخن خانگي شما مهيا ميباشد . توجه فرماييد كه هر توشه پيش از به كارگيري بايستي شيشه را خوب حركت دهيد تا در‌صورتي‌كه مواد ته نشين گرديده اند حل شوند.


برچسب: لاك مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۶:۲۰ توسط:علي پور موضوع:

استعمال از لاك ناخن براي بسيار از خانم ها


استعمال از لاك ناخن براي بسيار از خانم ها ادب بخش و جالب ميباشد. رنگ هاي گوناگون لاك روي ناخن بسيار قشنگ به حيث مي رسند. ولي ممكن ميباشد با اندكي غفلت يك لكه از لاك ناخن روي خرقه يا اين كه روميزي بر جاي بگذاريد. براي از دربين بردن لكه لاك ناخن از روي خرقه نحوه هاي محدودي موجود هست و بايستي مسلما از تميز كننده هاي شيميايي استعمال فرماييد بنابر اين موقع لاك زدن اضافه اعتنا نماييد.

لاك مات
در شرايطي‌كه پاره اي از لاك ناخن روي لباستان جاري شد هول نشويد و با دست، دستمال كاغذي يا اين كه پارچه مبادرت به نظافت كردن آن نكنيد. چون با اين فعاليت لكه را فشار مي دهيد و امداد مي‌كنيد لاك به مقدار بيشتري در پارچه نفوذ نمايد. براي نظافت كردن لاك از روي خرقه اين امور را با ملايمت انجام دهيد:
از ميان بردن لكه لاك ناخن از روي جامه شب

تزكيه لاك ناخن از روي پارچه هاي دقيق و الياف مختص بسيار سخت ميباشد و مي‌تواند به بافت پارچه هم جراحت بزند. پيش از هر اقدامي برچسب روي خرقه را بازبيني فرماييد تا مطمئن گرديد كه در نخ هاي توليد كننده لباستان از موادي مثل مداكريليك و تري استات به كار گيري نشد باشد. چون از ميان بردن لكه لاك ناخن از روي خرقه با اين الياف در خانه ممكن وجود ندارد و صرفا خشكشويي ميتواند لكه لاك ناخن را از روي ابن جامه تميز نمايد. به هيچ هنوان براي زدودن لكه لاك ناخن از روي خرقه با چنين اليافي از استون استعمال نكنيد. چون استون لباستان را ترك و غير قابل استعمال خواهد كرد. اكثر جامه هاي مجلسي درين مجموعه قرار دارا‌هستند.
از ميان بردن لكه لاك ناخن از روي جامه با اسپري موي

هيچ وقت زماني خرقه ضيافت و شيك خويش را پوشيده ايد، ناخن ها را لاك نزنيد. مدام از يكپارچه براي ذيل دست به كارگيري فرمائيد تا خرقه آلوده نشود البته در صورتي‌كه سهوا يك قطره لاك روي خرقه چكيد از اسپري موي به كارگيري نماييد. همين اسپري هاي مو بي آلايش خيلي عمل منش انداز ميباشند. پاره اي اسپري موي روي لكه لاك ناخن زده و با حركات ضربه اي پنبه آرايشي تمامي رنگ ها را منزه نمائيد. براي از ميان بردن لكه ناخن از به دور انگشت ها شيوه هاي ديگري موجود است.


برچسب: لاك مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۶:۴۰ توسط:علي پور موضوع:

بلاگر اشكال لاك ناخن


بلاگر اشكال لاك ناخن, گونه هاي لاك ناخن, اشكال لاك ناخن اكليلي, اشكال لاك ناخن پا, اشكال لاك ناخن تازه, اشكال لاك ناخن دخترانه, گونه هاي لاك ناخن بها, گونه هاي لاك ناخن مات, گونه هاي لاك ناخن مدلزيبايي, ميكاپ, ناخن اشكال لاك ناخن امروزه اشكال مختلفي از لاك ناخن موجود هست كه شايد شناخت با اين نوع ها، ياري دهد تا انتخابي بهتر و مطلوب خيس داشته باشيد. ممكن ميباشد سرگردان گرديد كه لاك مات چه چيزي است و لاك مرواريد كدام يك ميباشد.

لاك مات

نگران نباشيد ، ما در‌اين نوشته ي علمي قصد داريم به شما اشكال متفاوت لاك ناخن را معرفي كنيم تا لاكي مطلوب ناخن ها خويش از بازار اثاثيه آرايشي تنظيم فرماييد. لاك ناخن مات اين دسته لاك يك كلاسيك بوده و هيچگونه درخششي به ناخن هاي شما نمي دهد. اين را بدانيد كه از لاك هاي مات براي پيرايش تحت ناخن نيز به كارگيري ميگردد. مزيت لايه مات اين ميباشد كه از براقيت كمتري برخوردار‌است و به همين ادله براي مجالس قانوني مطلوب هست!  با اعتنا به بافت اين مدل لاك ، به راحتي از ناخن شما تميز نمي‌شود ، در فيض شمارا توانا مي سازد براي مقطع طولاني ناخن هاي زيبايي داشته باشيد. در‌حالتي كه خودتان مي‌خواهيد روي ناخن خويش از لاك مات به كارگيري فرمائيد ، در حيث داشته باشيد كه لرزيدن دست شما به معناي ساخت لكه هايي در پباده سازي ناخن شما خواهد بود. لاك هاي كريستالي يا اين كه اكليلي لاك هاي موقت لاك‌ناخن موقت  بوسيله آب و يا اين كه جداگانه كردن آن از ناخن منزه گرديده و به دو گونه فرم برچسبي و فرم مايع در بازار عرضه مي‌شود. لاك‌ناخن كريستالي يا اين كه اكليلي لاك كريستالي يا اين كه اكليلي توسط بيش تر شدن اكليل يا اين كه صدف به بازار عرضه گرديده اند و رنگ بندي و گونه هاي متنوع در بازار موجود است. لاك ژليش لاك ژليش لاكي ميباشد كه دوام متعددي داشته كه پك منحصربه‌فرد به خويش را داراست كه دربرگيرنده : 1-بيس كد 2-لاك ژله اي رنگي (كه رنگهاي مختلفي دارااست) 3- تاپ كد و لاينر را دارا مي‌باشد.قابل ذكر ميباشد كه ژليش بر روي ناخن هاي طبيعي به كار گيري مي گردد و بر روي كاشت خيلي كلفت مي‌شود. لاك هاي تَرَك مي بايست بدون شكً گذشته از به كارگيري از لاك هاي تَرَك ، روي ناخن خويش يك لاك ديگر را زده باشيد و بگذاريد كم آب شود. بعد از آن يك لايه از اين لاك را روي لاك گذشته بكشيد تعدادي ثانيه طاقت نماييد تا كم آب شود خواهيد روءيت كرد كه شكاف رخنه‌ گرديده و طرحهاي زيبايي را بوجود مي‌آورد. لاك‌ناخن گياهي اين گونه از لاك ها معمولا از روغن هاي طبيعي، مواد گياهي و ارگانيك و همينطور مواد بي ضرر و زيان و غير شيميايي درست شده اند. اين مدل از لاك ناخن اصلا به ناخن يا اين كه تن جراحت نمي رساند و مواد شيميايي مانند استون، فرمالدئيد ( formaldehyde ) و تولوئن ( Toluene ) كه منجر ساخت حس خارش، آبريزش ديده و بيني، موقعيت تهوع و …مي‌گردد در توليد اين جور از لاك ناخن چشم نميشود. لاك‌ناخن ژله اي لاك هاي ژله اي كه به طور كامل صورت ناخن را مي‌گيرد و استقامت متعددي دارااست البته اين لاك ها طولاني تر در آرايشگاه ها و و بعداز كاشت ناخن استعمال ميگردد و ذيل دستگاه UV آن را كم آب مي‌كنند. اين لاك به راحتي تميز نمي‌شود و براي منزه كردنش، آستون صددرصد خالص لازم ميباشد. ولي انواعي از آنان هم در بازار عرضه گرديده كه مي‌توانيد در منزل به كار گيري نمائيد لاك‌ناخن نئوني لاك هاي نئوني به شما ياري مينمايد تا ناخن هاي تان در ظلمت بدرخشد. رنگ اين لاك ها مانند ماژيك هاي هايلايت ميباشد و خيلي سريع كم آب ميگردد و با اعتنا به برند انتخابي، ماندگاري داراست ولي نسبت به كالا هاي ديگر ماندگاري شان كمتر ميباشد. لاك ناخن نئون بسيار درخشان و درخشنده ميباشد و جذابيت آن‌ها در شب چند برابر مي‌گردد.


برچسب: لاك مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۶:۱۸ توسط:علي پور موضوع:

اشكال ناخن تصنعي و مصنوعي


اشكال ناخن تصنعي و مصنوعي در ظاهر ناخن طبيعي شما شرايط ميدهند و به زيبايي اضافه ناخن‌ها امداد مي نمايند. از طرف ديگر، ناخن‌هاي تصنعي به راحتي نمي‌شكنند و لب پريده نميشوند. مجموع اين موردها سبب ساز گرديده‌اند تا ناخن تصنعي و مصنوعي، براي بانواني كه به جهت انجام شغل هاي خانه مدام ناخن‌هايشان ميشكند، گزينش قابل قبولي باشد. از طرفي اشكال ناخن تصنعي و مصنوعي اين امكان را دارا‌هستند كه روي آن ها از لاك مات يا اين كه لاك درخشان با پباده سازي منحصر استعمال شود. براي تعيين شايسته ترين ناخن تصنعي و مصنوعي نيز مي بايست مانند بقيه توليدها آرايشي، وسواس متعددي به خرج دهيد؛ به همين ادله بهتر ميباشد قبلي از خريد ناخن تصنعي و مصنوعي، با اشكال آن آشنا باشيد.

لاك مات
ناخن اكريليك
في مابين گونه هاي ناخن‌ تصنعي و مصنوعي جان دار در بازار، ناخن‌هايي از كه تركيبات اكريليك ساخته ميگردند را مي‌قدرت در مجموعه قادر‌ترين ناخن‌هاي تصنعي قرار اعطا كرد. حاشيه ناخن‌ تصنعي و مصنوعي اكريليك به‌اين راحتي‌ها نمي‌شكند و براي خانم‌هايي كه معاش پرتحركي دارا هستند سفارش ميشود. مونومر، اكريليك مايع، پليمر و اكريليك پودر گرديده، موادي مي‌باشند كه در توليد ناخن اكريليك استعمال مي گردند.
ناخن اكريليك مزيت ديگري هم داراست و اين مزيت، ارزان بها بودن اين سيرتكامل ناخن تصنعي و مصنوعي ها ميباشد. نقطه ضعف ناخن تصنعي اكريليك اين ميباشد كه بايستي هر دو تا سه هفته (متناسب با واحد سنجش پرورش ناخن‌هايتان) به آنها رسيدگي نمائيد.
ناخن تصنعي ژله اي
ناخن تصنعي ژله اي جور ديگري از اشكال ناخن تصنعي و مصنوعي را تشكيل مي دهد كه‌اين ايام هواداران متعددي هم پيدا نموده است. در ايجاد اين ناخن‌‌ها هم اكريليك به عمل رفته ميباشد؛ البته اين اكريليك وضعيت ژله اي داراست و بعداز قرار تصاحب كردن روي ناخن، به وسيله اشعه فرابنفش طاقت فرسا و محكم ميشود.
قابل ذكر ميباشد كه ناخن هاي ژله اي به اندازه‌ ناخن هاي اكريليك عادي مقاومت ندارند و در فيض توصيه ميكنيم خانم‌هايي سراغ اين ناخن تصنعي و مصنوعي ها بروند كه عمل متعددي در روز ندارند و از انگشتان خويش زياد عمل نمي‌كشند.
ناخن تصنعي ژله اي به حيث زيبايي‌شناختي برتري‌هايي داراست و ظواهر طبيعي به انگشتان مي دهد. از طرف ديگر در اثر رويش ناخن‌ طبيعي دست، نياز متعددي به رسيدگي نداريد؛ كافي ميباشد به ياري اشكال لاك مات يا اين كه درخشان ظواهر ناخن‌هاي خويش را آراسنه نماييد.
ناخن تصنعي و مصنوعي ابريشمي
سيرتكامل‌اي ديگر از گونه هاي ناخن تصنعي و مصنوعي را ناخن‌هايي تشكيل مي‌‌دهند كه در توليد آن ها از ابريشم، ‌كتان، فايبرگلاس يا اين كه ورقه مستعمل ميباشد، اين ناخن‌‌ تصنعي و مصنوعي ها به حيث ساختار، بسيار باريك و نازك مي‌باشند و به راحتي روي ناخن طبيعي قرار گرفته و وضعيت داده مي گردند. اين دستور سبب ساز گرديده تا از حيث ظاهري في مابين اين نوع از ناخن‌ تصنعي ها و ناخن طبيعي دست، تفاوت يه خرده وجود داشته باشد.
به همين استدلال، اين دسته از ناخن تصنعي و مصنوعي ها به بانواني كه به‌دنبال ناخن هاي باريك و دقيق مي‌باشند پيشنهاد ميشود.
ناخن تصنعي سولار
جور پايان گونه هاي ناخن تصنعي و مصنوعي، ناخن تصنعي و مصنوعي سولار ميباشد. اين ناخن‌هاي تصنعي و مصنوعي مقاومت بسيار نيكي دارا‌هستند و به‌اين حيث مي‌قدرت آنان‌را در كنار ناخن‌ تصنعي و مصنوعي اكريليك جاي دارد. به اين ترتيب، اين جور ناخن تصنعي را با دقت به استحكامي كه دارا‌هستند مي‌اقتدار براي بانواني توصيه كرد كه معاش فعال و پرتحركي دارا‌هستند.
ناخن تصنعي سولار به حيث ظواهر،‌ همانند مانيكور فرنچ ميباشد. فرنچ ناخن سال‌هاست ميان خانم‌هاي خوش‌ذوق وسليقه مد گرديده و از ابداعات فرانسوي‌ها ميباشد. توصيه مي كنيم گهگاه براي تنوع هم كه گرديده، روي ناخن تصنعي سولار خويش يك لايه لاك مات تيره بزنيد. لاك مات تيره جذابيت خاصي به دستان زيباي شما مي دهد.


برچسب: لاك مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۸:۰۹ توسط:علي پور موضوع:

لاك الكل چه مي‌باشد؟

لاك ماتلاك الكل چه مي‌باشد؟شيوه ايجاد لاك الكللاك الكل يك ماده روشن و كاربردي است كه براي درخشان كردن و همينطور صيقل زدن به سطح شغل هاي چوبي و هنري آيتم به كارگيري قرار مي گيرد، معمولا استعمال از لاك الكل در حين هاي قديم مرسوم بوده و بيشترين كاربرد را داشته و براي درخشان كردن سطح شغل هاي چوبي از آن به كارگيري ميشده اما امروزه با ورود تكنولوژي و پيدايش مواد صنعتي مانند وارنيش، پلي استر و … لاك الكل كمتر گزينه استعمال قرار مي گيرد مگر در كارهايي كه لازم و ضروري باشد.
لاك الكل چه مي باشد؟براي اكثري از يوزرها تارنما ورق طلا جواهرات مهم مي باشد كه بدانند لاك الكل چه مي باشد و از چه ماده اي تاسيس شده است؟ در اينجا نخست مختصري در خصوص لاك الكل و شيوه تهيه و تنظيم آن سخن مي‌كنيم، در واقعيت لاك يك ماده روشن متمايل به طلايي رنگ ميباشد كه طولاني تر به طور برگه اي در دسترس است و در الكل حل مي گردد، اين ماده در جور مرغوب و اعلاي خويش تماما طبيعي بوده و از حشره اي به اسم كوكوس يا اين كه لــَكباگ (LacBug) بدست مي‌آيد اين حشره قرمز‌رنگ مشابه جيرجيرك بر روي درختان لك باگ در هندوستان و تايلند معاش مي كند و ترشحاتي از خويش بر روي چوب اين درختان بر جاي مي گذارد كه‌اين ترشحات گردآوري گرديده و در واقعيت لاك الكل نپخته مي باشند.
لاك الكل ناپخته دارنده تكه ها و پرزهايي از چوب است كه به هيچ عنوان براي فعاليت كردن مطلوب وجود ندارد به همين عامل اين تكه ها را در پارچه هايي ريخته و حرارت ميدهند تا لاك آنان مايع گرديده و از چوب غيروابسته شود، پس از كم آب شدن لاك ها به طور كاغذ اي در آمده و قابل به كار گيري مي باشند.


 
شايسته ترين مدل لاك الكل چه چيزي است؟شايسته ترين مدل لاك الكل به طور كاغذ اي و آسيب پذير بوده و رنگي زردرنگ مايل به طلايي دارااست كه براي تهيه و تنظيم آن مي توانيد به مغازه تارنما ورق طلا و جواهرات رجوع نماييد، اين ماده به طور كيلويي و ناپخته به فروش مي‌رسد و توليد مملكت هندوستان است، لاك اصلي و خوب امكان حل شدن در الكل را داشته و دارنده ناخالصي بسيار پاره اي مي باشد به گونه اي كه بعداز حل شدن به راحتي با عبور از صافي پارچه اي ( يا اين كه جوراب ) قابل استعمال ميباشد.
 
شيوه تهيه و تنظيم لاك الكل به چه شكل ميباشد؟در واقعيت واحد سنجش لاك كه با الكل تركيب مي بايست بشود ۱ به ۱۰ ميباشد يعني هر ۱۰۰ گرم لاك را در ۱ ليتر الكل ادغام مي‌نمايند، لاك خوب به راحتي و به آساني در الكل حل مي شود البته براي اين كه محلول نتيجه ها گرديده از دوام و كيفيت بهتري برخوردار باشد بهتر ميباشد اين فعاليت را به طرز پايين انجام اعطا كرد.
به ترازو ما يحتاج لاك را باطن الكل ريخته و ترجيحا بهم نزنيد، در صورتي‌كه دوران كافي براي اصلاح كردن لاك الكل داريد بهتر ميباشد بعداز ريختن لاك توي الكل تا ۲ هفته اين تركيب را در يك جايي سواي تكان قرار دهيد تا لاك به نيكي در الكل حل شود، در چهره نداشتن زمانه كافي براي اين عمل مي‌توانيد به تركيب حرارت غير بدون واسطه دهيد ( توجه فرمائيد ابدا حرارت بي واسطه به پياله ندهيد زيرا الكل بسيار اشتعال زا بوده و حتي ممكن ميباشد منفجر شود ) براي حرارت غير بدون واسطه دادن ميتوان پياله دربردارنده لاك الكل را در يك پياله آب در هم اكنون جوش و آب گرم قرار داده و بعد كاسه دربردارنده لاك الكل را حركت دهيد تا به خير و خوبي لاك ها در الكل حل شوند.
بعداز تهيه و تنظيم محلول به هر نحوي و به هر شكلي كه برايتان ممكن بود بهتر ميباشد در كناره اي كاسه را نهاده تا بعداز چندين روي به طور كامل تمامي مواد جامد و حل نشده در آن ته نشين شوند و آن‌گاه اين محلول را از يك صافي پارچه اي عبور دهيد تا محلو به طور كامل يكدست و فارغ از هيچ سيرتكامل مواد بيش تر اي داشته باشيد( در چهره نداشتن دوران كافي ميتوان پس از تنظيم ادغام آن را از صافي عبور بخشيد ).
 
لاك الكل مايع چقدر قدمت اثر گذار داراست؟بعداز تنظيم لاك الكل حداكثر تا يك‌سال ميتوان محلول را حفظ كرد و طولاني تر از اين دوران محلول وخيم مي گردد به همين استدلال لاك را به طور جامد مراقبت مي نمايند و در حين لازم به معيار مصرف از آن صحيح كرده و به كارگيري ميكنند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۳:۴۲ توسط:علي پور موضوع:

مواد برخي از لاك‌‌ ناخن ها


مواد برخي از لاك‌‌ ناخن ها دربردارنده پروتئين سويا، كلاژن و ويتامين B5 به مراد پرورش بهتر و پرهيز از خش دار شدن ناخن‌‌ها ميباشند. ‌‌اين مدل لاك‌ها معمولا بي‌رنگ بوده و ذيل لاك ناخن‌‌هاي رنگي به كارگيري مي‌‌شوند.
 لاك مات
كارشناسان طولاني تر نگران وجود فرمالدئيد، تولوئن و ديبوتيل فتالات در لاك‌‌ها ميباشند و سفارش مي‌‌نمايند پيشين از خريد لاك‌‌ ناخن ها براي اطمينان اضافه بروشور مربوطه يا اين كه برچسب روي آن را مطالعه نماييد.
زردرنگ شدن و لك دار شدن ناخن‌‌هارنگ‌‌ها و مواد شيميايي مصرف شده در لاك‌‌ ناخن بخصوص لاك‌‌هاي تيره رنگ‌خيس، در اثر به كار گيري طولاني زمان سبب ساز رنگ زرد شدن ناخن‌‌ها مي‌‌شوند. شايسته ترين رويكرد براي ‌‌اينكه در گير‌‌ اين موقعيت نشويم‌‌ اين ميباشد كه گذشته از لاك زدن از يك پوشش شالوده‌‌اي فارغ از رنگ استعمال نماييم.
 
زرد رنگ شدن ناخن‌ها درا ثر به كار گيري از لاك‌‌ ناخن به جهت جذب پيگمان‌هاي جان دار در رنگ لاك‌‌ها ميباشد. بعنوان نمونه اكسيد‌‌هاي آهن و بقيه رنگدانه‌‌ها در لاك ناخن قرمز‌رنگ مي‌‌توانند سبب ساز ‌‌ساخت لكه‌‌هايي در ناخن شوند.
برخي اوقات نيز بر اثر استعمال مكرر و طولاني بازه زماني از لاك‌‌ ناخن و تميز كننده‌‌ها، آن لكه‌‌هايي سپيد رنگ بر روي ناخن‌‌ها بخصوص ناخن‌‌هاي پا پديدار مي‌‌شوند كه مي‌‌تواند فيض عكس العمل آلرژيك به مواد شيميايي جان دار در آنان باشد و عدم به كارگيري از‌‌ لاك‌‌ ناخن  سبب به رفع آن مي‌‌گردد.
 
اين عكس العمل‌‌هاي حساسيتي به لاك ناخن مي‌‌تواند به صورت قرمزي، خارش، سوختگي و حساس شدن پوست در حوالي ناخن هم خويش را نشان دهد و يا اين كه حتي با دست زدن به ديگر بخش‌‌هاي رخ وبدن‌‌اين آلرژي به آن بخش ها نيز كشيده شود.
 
جمع متعددي از خانم‌‌ها به فرمالدئيد به فعاليت رفته درلاك‌‌ ناخن ها آلرژي نشان مي‌‌دهند. بهتر ميباشد براي پيشگيري از بروز علائم حساسيت، از توليدها فاقد فرمالدئيد به كارگيري نمائيد و طوري لاك بزنيد كه لاك روي ناحيه زير ناخن را نپوشاند.


برچسب: لاك مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۵:۳۷ توسط:علي پور موضوع:

لاك درخشان خويش را با يك سري طريق معمولي به لاك ناخن


لاك درخشان خويش را با يك سري طريق معمولي به لاك ناخن متحير تبديل نمائيدلاك ناخن متحير يكي ترندهاي نو در مانيكور به شمار مي‌رود كه به جهت بافت نو و زيبايي كه به وجود مياورد بين خانم‌ها به محبوبيت متعددي دست پيدا نموده است. اگرچه هنوز برخي خانم‌ها لاك‌هاي درخشان كهن را مي‌پسندند اما استعمال از لاك‌هاي كدر رو به ارتقا ميباشد. لاك ناخن متحير ارزش بالاتري نسبت به لاك‌هاي عادي داراست البته با يكسري شيوه معمولي مي‌قدرت لاك درخشان را به لاك كدر تبديل كرد.

 لاك مات
به كارگيري از آرد يا اين كه نشاسته ذرت براي ساختن لاك ناخن مبهوتلاك مبنا را بزنيد: مانند مدام كار نماييد و يك لايه نازك لاك ناخن شالوده واضح يا اين كه به عبارتي بيس كوت را روي ناخن‌ها بزنيد. بهتر ميباشد پيشين از انجام اين فعاليت ناخن‌ها را سوهان و بافر بزنيد تا فيض فعاليت زيباتر شود و در صورتيكه لكه لاك روي ناخن‌هايتان ميباشد با لاك منزه كن آن را تميز نمائيد.
از فويل يا اين كه ورقه روغني به كار گيري فرمائيد: تعدادي قطره از لاك ناخن عادي و درخشان خويش را روي صفحه روغني يا اين كه فويل بريزيد. يك خلال دندان برداريد و مقدار بسيار مقداري از آرد يا اين كه نشاسته ذرت يا اين كه هر مدل پودر سبك و ريز ديگري را روي لاك بريزيد و با خلال دندان آن را تركيب فرمائيد. اين فعاليت را خيلي سريع انجام دهيد زيرا ممكن ميباشد لاك كم آب شود. با اين فعاليت لاك شما غليظ‌خيس خواهد شد ولي نگران نباشيد. در حالتي‌كه اين ادغام متعددي غليظ شد يك قطره ديگر لاك روي آن بريزيد.
با يك برس پاك لاك را ادغام كرده روي ناخن بزنيد: يك برس پاك لاك برداريد و اين مخلوط را به روشي كه مدام موقع لاك زدن انجام مي‌دهيد روي ناخن‌ها بزنيد، از خير ناخن استارت نماييد و با سه جنبش كل ناخن را به غير از يك لبه باريك در گوشه‌ها پوشش دهيد.


مطالب پيشنهادي
پر نمك و هيجان در شهربازي دنياي بازي شهربازي شهيد چمران
اذن دهيد لاك شما كم آب شود: خوشبختانه اين ادغام سريع كم آب مي‌گردد ولي فراموش نكنيد كه نبايد آن را فوت نماييد و بايستي انگشتان خويش را صاف روي زمين بگذاريد. از تاپ كوت هم نبايد استعمال نمائيد.


استعمال از تاپ كوت مبهوتيك تاپ كوت مبهوت بخريد: تاپ كوت‌هاي متحير گران‌خيس از تاپ كوت‌هاي روشن ميباشند البته فراهم نمودن يك تاپ كوت كدر به صرفه خيس از خريد تعدادي لاك ناخن مبهوت لاكچري ميباشد. اما برندهاي محدودي اين لاك‌ها را ايجاد مي‌نمايند و براي خريد بهتر ميباشد به مغازه‌هاي پهناور و داراي اعتبار مراجعه‌كنيد.
ناخن‌ها را سوهان بكشيد و مهيا نماييد: قبلي از استارت به لاك زدن ناخن‌ها را با سوهان و بافر فراهم نماييد. سوهان را با زاويه ۴۵ مرتبه نگه داريد و كناره ناخن‌ها را سوهان بزنيد. آن‌گاه با بافر ناخن سطح آن را صاف و صيقلي نماييد زيرا در لاك متحير ناهمواري‌هاي ناخن بيشتراز لاك درخشان چشم مي‌گردد.
سطح ناخن را پاك نمائيد: يك تكه پنبه را به لاك منزه كن آغشته كرده و سطح ناخن را با آن منزه و منزه نمائيد تا هرگونه آلودگي، چربي و لاك‌هاي سابق از سطح آن پاك بشود. آنگاه يكسري ثانيه حوصله نمائيد تا سطح ناخن كم آب شود.
لاك اساس واضح بزنيد: مانند مدام يك لايه نازك از لاك اساس يا اين كه بيس كوت واضح را روي ناخن بزنيد. ولي بعضا لاك‌ها درون خويش بيس كوت دارا هستند و نيازي وجود ندارد گذشته از آن بيس كوت بزنيد. بعداز زدن بيس كوت طاقت نماييد تا كم آب شود.
لاك ناخن را بزنيد: در لاك را گشوده فرمائيد و لاك مازاد را با فشردن به گوشه پياله غيروابسته فرماييد بعد از آن از ته ناخن آغاز كرده و با سه جنبش سطح ناخن را با لاك درخشان بپوشانيد.
حريم ناخن را منزه فرماييد: بعداز آن كه كليه ناخن‌ها را لاك زديد يك گوش منزه كن منزه برداريد و به لاك تميز كن آغشته فرمائيد و در حالتي كه حريم ناخن به لاك آغشته شده‌است آن را تميز فرماييد.
تاپ كوت مبهوت را بزنيد: هم اكنون نوبت به مبهوت كردن لاك ميرسد. لاك ناخن مبهوت بي‌رنگ يا اين كه تاپ كوت مبهوت را برداريد و روي ناخن‌ها را با آن بپوشانيد و حوصله نماييد كم آب شوند. حالا لاك درخشان شما تماما مبهوت شده‌است.


برچسب: لاك مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۱:۳۱ توسط:علي پور موضوع: