سوئیت شیراز   
 مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

لاك مات جزو لاك هاي پرطرفدار


لاك مات جزو لاك هاي پرطرفدار ميباشد. هنگام گزينش رنگ هاي جالب لاك مات بايستي به فصل سال نيز دقت نمائيد. در اينكه فصل پاييز پاد شاه فصل‌‌ها ميباشد هيچ شكي نداريم و دل‌فريبي رنگ‌ هاي پاييزي خانم‌هاي خوش‌ذوق را به‌اين تامل مي‌اندازد كه رنگ و لعاب جامه‌‌ها و پيرايش خويش را عوض نمايند و با رنگ هاي تازه به استقبال فصل پاييز بروند. براي گزينش رنگ لاك خويش كافي ميباشد نگاهي به حريم خويش بياندازيد و از طبيعت الهام بگيريد.

 لاك مات
طيف رنگ قهوه اي، قرمز رنگ، سبز، آبي‌رنگ و خاكستري تمامي از رنگ‌هايي به‌شمار مي آيند كه تعيين و به كارگيري از آنها در فصل‌پاييز تماماً به‌جا ميباشد. كافي ميباشد طيف رنگ مدنظر خويش را گزينش و آزمون فرمائيد. به شما قسم ميدهيم هيچوقت از ايده‌تصاحب كردن از طبيعت پشيمان نخواهيد شد. به عنوان مثالً استعمال از لاك قهوه‌اي به‌يار و همدم يك بافت زيتوني ميتواند ايده‌ي قابل قبولي براي روزهاي زيباي پاييزي باشد؛ اين ادغام رنگ ايده‌اي از طبيعت همين روزهاي سال ميباشد. به دنبال رنگ هاي خوشگل و جالب لاك را براي گزينش در فصل‌پاييز سفارش مي دهيم. پس با ما يار باشيد و لذت ببريد.
۱. رنگ قهوه ايدر صورتيكه درپي تعيين رنگ لاك براي فصل‌پاييز همين سال خويش مي‌باشيد تنها كافي ميباشد براي يك لحظه برگ هاي كم آب پاييزي و فنجاني از كاكائو را در كنار شومينه اي گرم و پرحرارت فكر كنيد. در‌اين‌صورت متوجه ميشويد كه رنگ قهوه اي دقيقاً به عبارتي رنگ مطلوب براي آرايش و پيرايش ناخن در فصل زيباي فصل پاييز ميباشد.
۲. رنگ زيتونينشانه تغيير‌و تحول فصل از فصل تابستان به فصل پاييز را در برگ درختان مشاهده مي كنيم. برگ درختان قبلي از زرد رنگ شدن، رنگ زيتوني پيدا مينمايند. با اين اكانت چه بهتر كه در تعيين رنگ لاك براي فصل‌پاييز از طبيعت الهام بگيريم و يك كدام از رنگ هاي ديدني لاك مات خويش را زيتوني برگزينيم. توجه داشته باشد رنگ زيتوني با رنگ هاي رنگ زرد، نارنجي رنگ، بنفش و قهوه اي هم‌خواني بيشتري داراست.


برچسب: لاك مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۳:۵۰ توسط:علي پور موضوع:

بازار كاشت ناخن بسيار داغ


بازار كاشت ناخن بسيار داغ ميباشد؛ ولي كليه كارشناسان متفق القول ميباشند كه غلبه بر عارضه ها كاشت ناخن قابليت‌پذير وجود ندارد. كاشت ناخن نيازمند صيقل زدن سطح ناخن و نازك كردن آن و آن‌گاه لبريز كردن همين سطح با مواد شيميايي ميباشد. همين دو قضيه سبب مي‌گردد احتمال رويش قارچ در ناخن‌ها طولاني تر شود و اين صرفا يكي‌از عارضه‌هاست. سفارش ميكنيم تا جايي كه مي توانيد سراغ كاشت ناخن نرويد و در‌حالتي كه تروتميز اين فعاليت را انجام مي‌دهيد عصر‌هايي را به استراحت ناخن‌ها اختصاص دهيد.

 لاك مات
از دستكش غافل نشويديكي بدترين عادت‌هاي بعضا خانم‌هاي منزل‌دار، عدم به كار گيري از دستكش در زمان شستن كاسه‌هاست. با نپوشيدن دستكش ظرفشويي، دست‌ها و ناخن‌هايتان را در معرض مواجهه با آب گرم و ماده شوينده قرار مي‌دهيد كه سبب بي آبي بيشتراز اندازه ناخن‌ها و در‌پي آن شكنندگي بالاي آنها خواهد شد. بدين ترتيب قطعا از دستكش به كار گيري نمائيد و در‌صورتي‌كه به دستكش آلرژي داريد ريكا سازگار با پوست دست تنظيم نماييد. كاسه‌ها را به جاي آب داغ با آب ولرم رو به خنك بشوييد و فورا بعداز شستشو، دست‌هايتان را به نيكي مرطوب نمائيد.
ويتامين رساني نماييدويتامين و مواد معدني ما يحتاج براي ناخنمصرف تيم ويتامين‌هاي ب و سي و همينطور خوراكي‌هاي ‌دربردارنده زينك به بهبود موقعيت پوست، موي و ناخن مي‌انجامد. به خصوص خاصيت فوق العاده مجموعه ويتامين ب را حداقل نگيريد و از آن به نفع تندرست و استحكام هر چه طولاني تر ناخن‌هايتان به كارگيري فرماييد.
ناخن بچسبانم؟اشكال ناخن تصنعي ژله اي و شيشه اي در بازار پيدا مي شود كه راه‌حل‌هاي فوري براي زيبايي سريع ناخن‌ها مي‌باشند. كافي ميباشد به يك ضيافت غير انتظار دعوت گرديد و وقت كافي براي رفتن به آرايشگاه نداشته باشيد؛ در اين حالت داشتن يك‌سري بسته ناخن تصنعي و مصنوعي درون كشوي ميز دستشويي به دادتان خواهد رسيد. نكته قابل توجه اين ميباشد كه كيفيت اين ناخن‌ها و چسبشان مي بايست بالا باشد، دربردارنده مواد سمي نباشند و براي زمان طولاني هم روي ناخن‌ها نمانند.
استون نزنيداستون يكي مخرب‌ترين مورد‌ها براي تزكيه لاك ناخن ميباشد. اين ماده بسيار قدرتمند ميباشد و اكثر زمان ها پس از استعمال سبب كم آبي بيش تر از حد ناخن و پوست حريم آن مي‌گردد. به همين عامل به كار گيري از استون را كنار بگذاريد و سراغ لاك منزه‌كن برويد. لاك تميز‌كن‌ها ملايم‌خيس مي باشند و در شرايطي كه پد داشته باشند، ممكن ميباشد روغني هم باشند تا جراحت كمتري به ناخن رسد. پس از به كار گيري از لاك تميز‌كن، دست‌هايتان را بشوييد و مرطوب فرماييد.
از كناره نگيريدفرو رفتن ناخن در گوشت يا اين كه كناره ناخن شدن آزاردهنده ميباشد. به همين استدلال بهتر ميباشد به جاي به دست آوردن ناخن از كناره‌ها، آن را صاف بگيريد و زياد راز به رمز كناره‌ها نگذاريد! براي پاك كردن تحت ناخن‌ها يا اين كه آن ها را به طور كامل كوتاه فرمائيد يا اين كه با به كار گيري از برس يا اين كه سوهان زيرشان را تماما منزه نگه داريد. به خصوص زماني لاك داريد طولاني تر به تميزي ناخن‌ها اعتنا فرماييد؛ زيرا لاك نمي‌گذارد آلودگي تحت ناخن چشم شود و چشم نشدن در معناي منزه بودن وجود ندارد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۸:۳۷ توسط:علي پور موضوع:

رنگ هاي متفاوت لاك ناخن


خانم ها در هر سن و سالي كه باشند رغبت متعددي به استعمال از رنگ هاي متفاوت لاك ناخن دارا هستند و معتقدند كه به كارگيري از لاك ناخن جذابيت بيشتري براي آن‌ها توليد مينمايد! امروزه رنگ هاي مختلفي براي لاك ناخن موجود است و ميتوانيد به آساني رنگ لاك متبوع خويش را از بين طيف گسترده رنگ ها گزينش فرماييد ولي آيا سالمي ناخن هايتان نيز برايتان اهميت داراست؟
 لاك مات
لاك ناخن گياهي چه چيزي است؟بخش اعظمي از لاك ناخن ها از مواد شيمايي و سمي تشكيل شده اند و به صورت كلي با سالم تن و پوست در رابطه ميباشند. همان طور كه براي نگهداري از پوست توليدها طبيعي و ارگانيك اكثري تاسيس شده است، براي لاك ناخن نيز چنين اقدامي انجام شده و اكثري از برندهاي سازنده لاك ناخن مبادرت به ايجاد لاك ناخن گياهي و نسبتاً سواي مواد سمي كرده اند.
 


 
اين گونه از لاك ها معمولا از روغن هاي طبيعي، مواد گياهي و ارگانيك و همينطور مواد بي ضرر و زيان و غير شيميايي تشكيل شده اند. اين جور از لاك ناخن اصلا به ناخن يا اين كه تن زخم نمي رساند و مواد شيميايي مانند استون، فرمالدئيد ( formaldehyde ) و تولوئن ( Toluene ) كه سبب ساخت حس خارش، آبريزش ديده و بيني، موقعيت تهوع و ...مي‌گردد در توليد اين گونه از لاك ناخن چشم نمي‌شود.
معمولا در لاك ناخن گياهي از روغن هاي طبيعي مانند روغن ويتامين E به كار گيري مي گردد كه مي‌تواند يك معالجه خوب براي ناخن هاي كم آب و آسيب پذير باشد. وجود اين روغن طبيعي در لاك گياهي يك مورد بسيار عالي براي تغذيه ناخن ها بوده و درخشش طبيعي ناخن را ارتقا خواهد اعطا كرد.
اين جور از لاك ها معمولا با اسم هاي لاك ناخن گياهي ( Herbal Nail Polish ) لاك ناخن فارغ از سم ( NONTOXIC NAIL POLISH ) و لاك ناخن ارگانيك شناخته گرديده ميباشند.
 
معرفي برندهاي گوناگون لاك ناخن گياهي 
Lotus Herbals Eغير مجاز مي باشدtay Nail Enamelبا به كار گيري از اين لاك گياهي ناخن هاي خويش را لاك بزنيد و نگراني اي از بابت مواد سمي و خطرناك نداشته باشيد چون اين مارك لاك ناخن هايي را ساخت مينمايد كه فاقد تمام مواد سمي و خطرناك ميباشد. اين لاك به دوران 7 روز روي ناخن باقي ميماند و ظاهري تماما درخشان و خوشگل را براي ناخن ها توليد مي‌كند. اين مارك لاك ناخن گياهي خويش را در 24 رنگ متفاوت ساخت نموده است.


برچسب: لاك مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۹:۲۲ توسط:علي پور موضوع:

لاك‌ها و پباده سازي‌هاي عجيب از رنگ‌هاي نئوني


لاك‌ها و پباده سازي‌هاي عجيب از رنگ‌هاي نئوني و پاستلي، با فرا وصال فصل‌تابستان، به تدريج جاي خويش را به طرح‌هايي بي آلايش‌خيس و مات ميدهند..جديدترين لاك‌هاي مات كدام‌ها مي‌باشند؟ چه پباده سازي‌هايي را مي‌اقتدار با آنان داشت؟  هرچند لاك‌هاي درخشان و متاليك براي ضيافت‌هاي شبانه هنوز هم شايسته ترين آيتم مي باشند. هنگامي كه لاك مات براي او‌لين توشه ارائه شد، اكثرا جناح گرفتند. ولي در زمان يك سري سال اخير، لاك مات خيلي اضافه از تك رنگ، گزينه استعمال قرار گرفته ميباشد. شما ميتوانيد از لاك اساس مات استعمال كندي و روي آن‌را با لاك درخشان عمل نمائيد و يا اين كه برعكس! گستره‌ي تعيين كردنتان حقيقتا بي غايت ميباشد.
در‌اين‌جا به تني چند از داراي اسم و رسم‌ترين رنگ‌هاي مات و طرح‌هاي ناخن مات براي فصل تابستان مي پردازيم. لاك مات تركيبي و دسته هاي ديدني آن

لاك مات
 
لاك مات Lover’s CreepSmith & Cult
اين رنگ لاك كه به بانوي سرخ‌پوش هم مشهور ميباشد، به طور اتفاقي مات شده‌است! رنگي كه مطلقا براي ضيافت‌هاي شبانه و دورهمي‌هاي نصفه قانوني از آن به كار گيري خواهيد كرد.
 


 
لاك مات Peach ParafaitUrban Outfitters
شايد بيش تر شما تصور كنيد كه لاك مات مي بايست رنگ‌هاي جسورانه، پر رنگ و كار كشته باشد، البته كلكسيون تابستاني اين مارك، كليه رنگ‌هاي مات از بهاره تا پاييزه را در كلكسيون خويش قرار داده ميباشد. يكي زيباترين آنها رنگ پارفه‌ي هلويي ميباشد؛ رنگي زرد رنگ كرمي كه هم ذيل فروغ و روشنايي خورشيد و هم ذرات برف، خوشگل ميباشد.
 


 
لاك مات Fire Escape RendezvousO.P.I
اين رنگ ديدني ياقوتي الهام گرفته از شخصيت بازيگر داراي شهرت Audrey Hepburn در فيلم Breakfast at Tiffany’s ميباشد.
 


 
لاك مات Matte Top CoatO.P.I
دوست داريد كه ناخن‌هايتان مانند سلبريتي‌ها روي فرش قرمز‌رنگ باشد؟ براي اين‌عمل بهتر ميباشد از لايه‌ي بالايي (Top Coat) مات روي ناخن به كارگيري نمائيد، براي داشتن ظاهري شيك، از انتهاي ناخن تا راز نوك ناخن (كه سفيدي آغاز ميگردد) اين پوشش را بكشيد.
 


 
لاك مات​​​​​​​ Spun In LuxeEssie
شيشه‌ي اين لاك بسيار وهم آور ميباشد! لاكي كه در شيشه درخشان به حيث مي رسد، بعداز نشستن بر روي ناخن به طور كامل مات مي شود! معمولا رنگ آبي‌رنگ براي فصل‌پاييز به كار گيري ميگردد، ولي از اين رنگ مي‌قدرت براي لاك شالوده براي پباده سازي‌هاي تابستاني بهره برد.
 


 
لاك مات​​​​​​​ Old ComptonNails Inc
ناخن‌هاي خاكستري بينهايت قشنگ ميباشند. رنگ خاكستري چرمي اين لاك به خاكستري خنثي، به روزرساني جالبي داده ميباشد. از اين رنگ ميتوانيد هم به طور تك رنگ و هم به طور مخلوط با رنگ‌ها و طرح‌هاي ديگر به كار گيري نماييد.
 


 
لاك مات​​​​​​​ Aspen Matte VelvetZOYA
اين رنگ سپيد ساتني با برق الماسي كه داراست هم معمولي و هم خيلي كلاسيك ميباشد.
 


مثال هايي از طراحي صفحه ناخن با لاك ماتلاك تك رنگ با نقاط درخشاندر صدر لاك شالوده ماتي بزنيد. هنگامي كم آب شد، روي آن‌را با لاك درخشان از به عبارتي رنگ تزئين نمائيد!
لاك مات - تيم اي از گونه هاي شيك پباده سازي ناخن


برچسب: لاك مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۵:۵۴ توسط:علي پور موضوع:

بالاك‌هايي كلاسيك و شگفت‌انگيز بيشتر آشنا شويد


داشتن دستاني قشنگ بالاك‌هايي كلاسيك و شگفت‌انگيز روياي هر خانم جواني ميباشد. كليه بانوان برنا و مدرن دوست دارا هستند دست‌هايشان خوشگل باشد و با لاك‌هاي خوش‌رنگ و مدرن پباده سازي‌گرديده باشد. خيلي از ناخن‌ها آسيب پذير و كوتاه مي‌باشند و به‌هيچ‌تيتر بلند نميشوند. با بهره‌برداري مركزها زيبايي ناخن اختلال خيلي از بانوان حل شد. با مراجعه بدين مركزها و با كاشت ناخن دستان خويش را زيباتر مي كنند. طرح‌هاي زيباي ناخن رنگ‌به‌رنگ با هنرمندي طراحان ناخن ميسر شد.
لاك مات

البته كاشت ناخن بدين اينجا ختم نمي شود و نوبت به آن ميرسد كه لاك خويش را گزينش و با ترند هاي زيادي كه در بازار ميباشد طرح گزينه دلخواه خويش را بزنيد. مي توانيد در هر ترميم براي ناخن خويش صورت و طرح و رنگ لاك خويش را تغيير‌و تحول بدهيد. گهگاه لاك بي آلايش درخشان بزنيد. گهگاه تيره مات و گهگاه ناخن دستتان را فرنچ فرمائيد. لاك‌هاي اكليلي و نئوني هم اين روزا خيلي طرفدار دارااست و خصوصاً در تابستان با زدن آن روح هر تماشاچي‌اي از رنگ‌هايش به شوق و اشتياق مي آيد.

گهگاه پس از مانيكور، لاكي بر روي دستانتان مي‌زنيد كه ممكن ميباشد چندين هفته بر روي ناخنتان بماند بدين ترتيب بهتر ميباشد لاكي بزنيد كه بارنگ پوستتان هماهنگ باشد. به دليل آنكه ممكن ميباشد در حين اين يكسري هفته جامه‌هاي مختلف بپوشيد و هرروز آرايش و پيرايش گوناگون داشته باشيد.
اينجانب صلح و آشتي داشتم كه پوست سبزه رو به تيره داشت و همواره در زدن لاك و تعيين رنگ آن نقص‌ داشت. هر رنگي كه مي‌زد راضي نبود و فرداش لاكش رو منزه مي كرد. دائماً شاكي از اين بود كه هيچ لاكي به دستش نمياد و موقع خريد لاك اينجانب رو ديوونه ميكرد. مدام يك رنگ مختص لاك مي خريد و هنگامي لاكش تموم ميشد مجدداً همون رنگ رو مي خريد.هيچ تنوعي در رنگ‌هاي لاكش نداشت. يه روز بهش گفتم عزيزم بهتره رنگ پوستت رو بشناسي و با دقت به رنگ دستت لاكت رو تعيين كني. از اون دوران به آن‌گاه تنوع رنگ‌ها روي ناخنش زياد شد و هر هفته با يه لاك نو روي ناخنش اون رو مي‌ديديم.
به اين ترتيب بهتر ميباشد پوست دست خويش را بشناسيم و با اعتنا به رنگ آن لاكتان را بزنيد.
 رنگ لاك مطلوب با دست‌هاي سبزهرنگ لاك قرمز‌رنگ درخشاناين رنگ منحصر دستان سبزه به علت شاين (اكليلي) بودن لاك ميباشد. دانه‌هاي اكليلي كه درون لاك ميباشد ناخن‌هايتان را جالب و درخشان خواهد كرد.

لاك طلائيرنگ طلايي با براقيت وصف‌نشدني ناخني شگفت‌انگيز به دستانتان مي دهد.


برچسب: لاك مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۵:۴۴ توسط:علي پور موضوع:

دنبال راه و روش حلي براي تزكيه لكه لاك


دنبال راه و روش حلي براي تزكيه لكه لاك از روي فرش مي باشيد ؟ صحيح اومدين ما درين مقاله از تارنما قالينا طريق هاي گوناگوني را به شما معرفي خوا‌هيم كرد تا بتوانيد افتضاحي كه خودتان يا اين كه فرزند دلبندتان به توشه آورده ميباشد را عده گونه فرماييد اونم از روز اولش بهتر !ريختن لاك آرايشي روي فرش معمولا يا اين كه در اثر آسان انگاري بزرگتر و ضربه تناول كردن به لاك در گشوده يا اين كه شكستن شيشه لاك است يا اين كه اينكه نوباوه هاي كوچيك غافل از بابا و مادرشون دست گل به آب ميدهند !اكنون راه حل عمل چيه ؟!استون ؟ پد آرايشي؟ آب داغ؟ قاليشويي ؟ شيشه پر نمك؟ اسپري گيسو ؟

لاك مات
بعداز اينكه متوجه شديد لاك روي فرش يا اين كه قالي شما ريخته ميباشد در اولي مبادرت عملكرد فرماييد كه لاك را با حوله، پنبه يا اين كه پارچه از روي فرش توده فرمائيد مواظب باشيد كه دستمال يا اين كه حوله آلوده را به بقيه بخش هاي فرش نماليد . طريق برداشتن به‌اين فيس ميباشد كه پارچه را بصورت عمودي رو لاك بگذاريد و از كشيدن آن به طور افقي و پخش كردن لاك در سطح پهناور تري دوري فرمائيد. از تر شدن حريم لك دوري فرمائيد زيرا ممكن ميباشد به بقيه نقاط نيز سرايت نمايد.همينطور مي‌توانيد با يك جسم طاقت فرسا نظير شمشير، قاشق يا اين كه سوهان ناخن براي برداشتن لاك از روي فرش مبادرت فرمائيد.براي به كار گيري از تميز كننده ها در آغاز اين نكته را در حيث بگيريد كه فرش شما چه رنگي ميباشد ؟ در صورتي فرشي با رنگ پر‌نور داريد منزه كننده لاك فارغ از الكل آيتم اي مطلوب براي شماست ولي در صورتيكه فرش تيره داريد از اسپري گيسو و الكل طبابت براي از في مابين بردن لكه لاك از روي فرش مبادرت نماييد.گذشته از به كار گيري از تميز كننده ها آنان را در نصيب كوچكي آزمون نماييد زيرا ممكن ميباشد به رنگ فرش شما جراحت بزند.

تزكيه لكه لاك از روي فرش با استوندر صورتيكه فرش رنگ پر‌نور داريد اين نحوه به شما سفارش نمي‌شود و همت فرماييد از طريق هاي ديگر به كار گيري فرماييد.پنبه و اسفنج آغشته به استون را بر روي محل ريخته شدن لاك قرار دهيد آن گاه با دستمال پاك و جاذب آن محل را منزه فرمائيد.


برچسب: لاك مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۰:۵۳ توسط:علي پور موضوع:

آيا ناخن هايتان بيش تر از حد آسيب پذير و ضعيف و حساس ميباشد؟


آيا ناخن هايتان  بيش تر از حد آسيب پذير و ضعيف و حساس ميباشد؟ چنانچه ناخنهايتان بلند ميباشد و از ديدن ناخنهاي آسيب پذير خسته گرديده ايد  ليست پايين بعضي از داروهاي خانگي براي ناخن هاي آسيب پذير ميباشد كه با هم مي خوانيم

لاك مات
از علل شكنندگي ناخن ها مي قدرت مسئله هاي موروثي، ضربه هاي كوچك، تر و كم آب شدن ناخن به وسيله مواد قليايي نظير شوينده ها، نادر خوني ناشي از فقر آهن، كاهش روي، كاهش گردش خون محيطي و همينطور به كارگيري از گونه هاي لاك ها و استون يا اين كه مانيكور كردن ناخن ها را اسم پيروزي.
ناخن آسيب پذير و كم آب
كلي به ناخن‌هايتان تقويت‌كننده مي‌ماليد؛ از روغن زيتون و آب‌ليمو گرفته تا اشكال توليدها تجاري، البته هنوز هم حسرت داشتن ناخن‌هايي سفت را داريد. مي‌پنداريد كجاي فعاليت مي‌لنگد؟ آيا مي شود كمبود كلسيم، ناخن‌هايتان را ضعيف كرده‌باشد؟
لايه شاخي كراتين ناخن دارنده يك ماده گوگردي به اسم سيستئين ميباشد و همين ماده ميباشد كه موجب سفتي و رنج ناخن ميگردد.
از نگاه استحكام، گوگرد و لايه شاخي كراتين از مهم ترين عامل ها استحكام ناخن‌ها ميباشند.
كلسيم حدود يك درصد حجم ناخن را تشكيل ميدهد و در سفتي و رنج ناخن هيچ‌سيرتكامل دخالتي ندارد. پس هيچ‌گاه ناخن در اثر كمبود كلسيم نمي‌شكند.
در بين 10 تا 30 درصد حجم ناخن را آب تشكيل ميدهد و درصورتي كه اين آب كمتر از اين ميزان شود، شكنندگي ناخن اضافه ميگردد.
حدود 5 درصد ناخن را چربي‌ها تشكيل مي دهند. هر چه چربي ناخن كمتر شود، اقتدار محافظت آب ناخن كمتر مي شود و به همين ترازو شكنندگي ناخن هم طولاني تر مي‌گردد. چربي ناخن خانم‌ها در سنين يائسگي و بعد معدود مي شود و به همين عامل شكنندگي ناخن‌ها بيش تر ميگردد.
هر چه انعطاف‌پذيري ناخن نادر شود، شكنندگي آن بيش تر مي شود و چربي و آب از عمده‌ترين كارداران انعطاف‌پذيري ناخن‌ها ميباشند. براين اساس به كار بستن از لاك‌منزه‌كن‌ها منجر شكنندگي ناخن‌ها مي‌گردد زيرا حين تزكيه لاك، چربي و آب نيز از سطح ناخن منزه مي‌گردد.


برچسب: لاك مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۱:۱۰ توسط:علي پور موضوع:

لاك ناخن مات يكي ترندهاي تازه در مانيكور

لاك مات
ساعد نيوز:لاك ناخن مات يكي ترندهاي تازه در مانيكور به شمار مي‌رود كه به جهت بافت نو و زيبايي كه به وجود مي آورد محبوبيت متعددي پيدا نموده است. اگرچه هنوز بعضا خانم‌ها لاك‌هاي درخشان كهن را مي‌پسندند اما به كارگيري از لاك‌هاي مات رو به ارتقا ميباشد. در‌اين نوشتار، طريق هاي بي آلايش اي را براي تبديل لاك هاي درخشان به مات آورده ايم. با ما همدم باشيد.نيازي وجود ندارد كه شما يك كارشناس ماهر مانيكور باشيد تا بتوانيد روي ناخن هايتان لاك بزنيد و پباده سازي ناخن انجام دهيد. هرچند براي زيباتر شدن ناخن، مانيكور در يك تالار آرايشي سفارش بهتري ميباشد. البته خودتان نيز ميتوانيد با پاره اي توجه، لاك هاي آيتم عشق خودتان را روي ناخن هايتان آزمون نمائيد. پيرايش ناخن با لاك مات اين روزها طرف داران متعددي پيدا كرده و خانم ها بسيار علاقمند ميباشند كه با يك رنگ مات و خوشگل بافتي ديدني روي ناخن هاي خويش ساخت نمايند. براي داشتن يك لاك مات، نيازي به صرف هزينه مازاد نداريد. در اينجا به شما خاطر داده مي گردد تا با نحوه هاي بي آلايش لاك درخشان خويش را به مات تبديل فرمائيد. با ما ياور باشيد.
يادگرفتن توليد لاك مات با تعدادي طريقمطئنا در ذهن دختران و بانوان متعددي اين سوال موجود هست كه چه طور لاك مات صحيح كنيم و يا اين كه طرز تبديل لاك درخشان به مات تبديل كنيم. به دنبال ۴ نحوه را به شما براي اين خواسته معرفي خوا هيم كرد. هم پا ما باشيد و با اين طريق هاي بي آلايش و كاربردي لاك درخشان خويش را تبديل به لاك مات نمائيد.
فراگيري ايجاد لاك مات با بخاريكي طرز هاي بي آلايش براي مات كردن لاك ناخن اين ميباشد كه بعداز زدن لاك آيتم عشق و علاقه روي ناخن، به لاك بخور دهيد. اين سيرتكامل كه يك كاسه پر‌از آب داغ را كه بخار در هم اكنون بيرون شدن ميباشد، را مهيا فرماييد. ناخن هاي لاك زده گرديده خويش را يك‌سري ثانيه در تماس با بخار قرار دهيد (۳ تا ۵ ثانيه) در اكنون نگه داشتن انگشتان در تماس با بخار، به آرامي آن‌ها‌را جنبش دهيد تا به تمامي جاي ناخن، بخار رسد.
يادگرفتن توليد لاك مات با نشاسته ذرت:براي ايجاد لاك مات با نشاسته بهتر ميباشد يكسري قطره لاك عادي و درخشان را روي برگه روغني بريزيد(از فويل هم مي‌توانيد به كار گيري نمائيد) آنگاه مقدار خيلي پاره اي از آرد يا اين كه نشاسته ذرت را روي لاك بريزيد و با امداد خلال دندان ادغام فرمائيد. مي بايست اين مرحله را سريع انجام دهيد تا لاك كم آب نشود در حالتي‌كه هم كم آب شد ميتوانيد يك قطره ديگر لاك بيشتر نمائيد. با يك برس پاك لاك را روي ناخن بريزيد و مانند مدام لاك بزنيد. صرفا توجه نماييد كه نبايد لاك را فوت نمائيد مي بايست انگشتتان صاف روي زمين قرار گيرد و خودش كم آب شود.

بيش تر بخوانيد


برچسب: لاك مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۲۱:۳۳ توسط:علي پور موضوع:

لاك ناخن تون رو برداريد و يك لايه كلفت


به خودكار ارشاكو : تزكيه لاك هم دردسرهاي خودش رو داره! گهگاه استون يا اين كه لاك منزه كن دم دستمون وجود ندارد و از طرفي هم ميخوايم خيلي سريع  لاك ناخن هامون رو تميز كنيم! امروز قصد داريم در‌اين مقاله از ارشاكو ۴ راه‌حل معمولي و دم دستي رو بهتون معرفي كنيم . در ادام مقاله يار ما باشيد …

لاك مات
شيوه اوليه :
او‌لين روشي كه قرار ارئه بديم اينه كه ،يك دستمال منزه كننده آرايشي بردارين و اون و آغشته به الكل كنين و روي ناخن هاتون بكشين ، دقيقا به همون شكلي كه از استون به هنگام تزكيه لاك ناخن هاتون استعمال ميكنيد .
طريق دوم : 
يك ظرف كوچك رو از آب گرم لبريز كنين و انگشتهاتون رو باطن اون قرار به اين. گرماي آب بايستي به حدي باشه كه براتون قابل تحمل باشه . حدود ۱۵ دقيقه دست هاتون رو درون آب گرم نگه دارين تا لاكها به طور كامل” قابل انعطاف بشن. آن گاه دست هاتون رو  با حوله كم آب كنين و از يك كناره به آرامي لاك رو از روي ناخنتون بلند كنين .


شيوه سوم:
لاك ناخن تون رو برداريد و يك لايه كلفت بر روي لاك پيشين بكشيد و فورا پيشين از كم آب شدن لاك تازه با دستمالي لاك روي ناخن تون رو منزه نمائيد . درواقع لاك پيشين شما هم يار با لاك جديدتون منزه مي شه.بهتره كه به هر ناخني كه لاك زدين، فورا اون رو منزه كنين و بعد از آن سراغ انگشت بعدي برين.
نحوه چهارم:
شيوه انتها به كار گيري از اسپري دئودورانت يا اين كه اسپري گيسو هستش . ناخن هاتون رو از نزديك اسپري كنين و آنگاه سريعا با پنبه بكشين. اين عمل رو چند دفعه تكرار كنين تا لاك از روي ناخن هاتون تميز بشه.
اين دفعه اگه بدون چاره شدين لاك هاتون رو سريع تميز كنين و استون يا اين كه لاك تميز كن دم دستتون نبود، ديگه غمگين نباشين و با يكي‌از اين ۴ نحوه دست به عمل بشين!


برچسب: لاك مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۸:۲۴ توسط:علي پور موضوع:

اگر در خانه آستون تان تمام شده نگران نباشيد


اگر در خانه آستون تان تمام شده نگران نباشيد. جايگزين هايي براي پاك كردن لاك با آستون وجود دارد.مطلقا براي شما هم پيش آمده كه پس از يك روز كاري طولاني و خسته كننده براي رسيدن به خانه و به دست آوردن يك دوش آب گرم و لم دادن روي مبل و نوشيدن يه فنجان چاي جديد يا يه قهوه غليظ ثانيه شماري كرده باشيد ودرست در لحظه اي كه داريد به خودتان يه “خسته نباشي” جانانه ميگوييد، يه تلفن ناگهاني شما را به يك شام يا يك مهماني دعوت مي كند كه اصلا نميتوانيد نه بگوييد . حالا لاك هاي نصفه و نيمه دست هات يك طرف، شيشه استون خالي هم طرف ديگه!توي اين حالت چند فعاليت مي‌گردد انجام داد…

لاك مات
مرحله اول1 - عصباني بشي و با استرس دست هايت را درطول شب قايم كني.2 - به محض اين كه به مهماني رسيدي قبلي از اين كه كسي متوجه ناخن هايت شود، خودت لاك هاي پريده و كنده شده ناخن هايت را سوژه كني و قبلي از ديگر ابتدا كني مسخره كردن خودت….و يا مي تواني با كمك مراحل پايين در مهماني بدرخشي!
مرحله دومبا انجام اين مرحله در كمترين زمانه مي تواني لاك ها را پاك كني و از مهماني لذت ببري!!!1 - يك اسپري دئودورانت يا اسپري مو را ازنزديك ترين فاصله ممكن روي ناخن هايت بزن و بلافاصله با يه تكه پنبه روي آن ها را محكم بكش و درصورت نياز اين كار را چند بار تكراركن تا لاك ها به طور كامل منزه بشن.
2 - يك لايه نازك از يك لاك را كه خيلي دوست نداري (به شرط اين كه خشك نشده باشد) به آرامي روي ناخن خودت بزني و بلافاصله با يك پنبه روي آن را بكش. درصورت نياز اين كاررا تكرار كن.
3 - يك تكه پنبه را پر‌از بو يا ادوكلن بكن (فكرنكنم لازم به تذكرباشه كه نه ازاون گرون، ماركداراش) آن‌گاه پنبه را عين مورد ها پيشين محكم روي ناخن ها بكش وبازهم مثل موارد قبل در حالتي كه منزه نشد، دوباره اين كاررا تكرار كن.


برچسب: لاك مات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۵:۳۴ توسط:علي پور موضوع: